« 1 2 »
Autor Zpráva
miniJOHN
Profil *
Prosim o kritiku letadla.hostuju.cz. Je to muj 1.web.
hugo
Profil *
cely by to chtelo nak ohranicit, i paticku. pozadi menu bych dala jeden odstin. hover v menu- nelibi se mi cara nahore, nech ho jenom podtrzeny. ke kodu - tabulka je blba, ale na prvni web celkove velmi dobre. udaje o letadlech by mohly byt v tabulce. fotogalerie se ti nak divne posouva pri hoveru (asi podtrzeni odkazu). celkove na prvni web 6/10. =)
Mistr
Profil
miniJOHN
(1) Klikací logo.
(2) Sloupečky nejsou v Internet Exploreru 6 Servis Pack 2 stejně dlouhé.
(3) Chybou je stále stejný nadpis stránky (tag TITLE v části HEAD).
(4) V jakých jednotkách že to udáváš plochu křídel u letadla Boeing 747 - 400? A nejedná se jen o toto letadlo.
miniJOHN
Profil *
Diky, tedka delam novou verzi, bez tabulek, pozicuju pomoci css, ale mam teprve jenom navrh, graficky to budu muset jeste dodelat, ted jenom delam menu, aby fungovalo. to je ono
miniJOHN
Profil *
Tedko jenom u te nove verze by me zajimav Vas nazor na menu, jestli se v nem dobre orientuje.
Mistr
Profil
miniJOHN
U nového návrhu bych si více pohrál s menu. Ohledně pozadí je myslím dostatečně kontrastní vůči užité barvě textu.
miniJOHN
Profil *
MistrNo jasne to je pouze navrch, s barvama si budu jeste dlouho hrat, myslel jsem jenom jestli je to menu prehledny
Petr2
Profil *
No v IE 5 je ten hlavní sloupec prozměnu kratší oproti IE 6. Takže to vyřeš v tom css. Jinak to menu je hrozně simple, zkus nějakej background, třeba tm. modrou a mohli by tam být i nejaké odrážky ;-)
TCH
Profil
Být tebou tak tam dle podmínek dam reklamu nebo ti to zrušej.
DoubleThink
Profil *
Počet koleček: 18
Tyto tvoje "kolečka" mají výšku jak dospělý člověk.
miniJOHN
Profil *
:) Ale tam ta reklama je, Petr2:mylsel jsi v tom novym ne? taky ze jo, tam to chci nejak graficky jeste hodne zmenit. Je to menu prehledne?
TCH
Profil
:) Ale tam ta reklama je

U té staré verze na letadla.hostuju.cz reklamu nikde nevidím :(
miniJOHN
Profil *
Ted uz snad jo, ale me ted nejaka uboha reklama nezajima:) Me ted zajima prehlednost.
hugo
Profil *
ta nova verze je dobra, az bude vycentrovana a zarameckovana =)
miniJOHN
Profil *
Lepsi nez ta predchozi? segra rika ze tamta stara prehlednejsi. No jasne jeste je tam toho moc co jde vylepsit
miniJOHN
Profil *
Jo a jakej je tag pro vycentrovany objektu, vsede jsem hledal ale nenasel
hugo
Profil *
miniJOHN
tag ne, css:
body {text-align:center;}
#all {text-align:left; margin:0px auto;}
miniJOHN
Profil *
No jasne ja jsem myslel css, diky
miniJOHN
Profil *
To centrovani nejak nefunguje:((( kdyztak styly jsou zde.
Jakovlev
Profil *
Ta plocha kridiel je spravna...v stvorcovych metroch
Jakovlev
Profil *
Asi sa to sem nehodi ale pri A319 je toka B 737...na sto 100 % ...napr podla tych okienok hore ;)
miniJOHN
Profil *
Takze prave jsem zjistil ze ty nove stranky funguji pouze pod mozilou, nevi nekdo cim to? Jo a ja se staram pouze o web, jako o kod, obsah ma na starost nekdo jinej:)
Mistr
Profil
Jakovlev
Ta plocha kridiel je spravna...v stvorcovych metroch
To možná ano, jenže jsi použil jiné tagy: místo horního indexu jsi napsal spodní index.
Anonymní
Profil *
No to me je ted jedno, me ted stve ze ta nova verze funguje pouze pod mozilou a ne pod IE a ze mi nikdo neporadi:-///(((
Mistr
Profil
Anonymní
to me je ted jedno
Jedno by Ti to nemělo být. Ztrácíš tím návštěvníky. Máš tam chyby, tak již nepřijdou. Kdybys to měl v pořádku, přišli by třeba opět.

ta nova verze funguje pouze pod mozilou a ne pod IE
Zkus zde popsat problém.
miniJOHN
Profil *
Mistr
Ahoj, popis toho problemu je to ze u te nove verze v mozille menu funguje tak ze pokud se prejede napr pres letadla, ze se dole v podmenu otevrou dalsi letadla. v ie se nic nestane:-(
Mistr
Profil
miniJOHN
A odklud jsi čerpal to menu? Z intervalu? Nebo jsi ho sám celý napsal?
miniJOHN
Profil *
z pcsvet.cz zkopcil jsem ho a pak dostv upravil
Anonymní
Profil *
miniJOHN
Tak jsem kouk' na zdroják toho nového a mám pár připomínek:
zkontroluj si tam uvozovky - <div class="all> mi nepřipadá jako správný zápis ;)
Podobně u <div class="menu" mi něco chybí.
Pak tam prozměnu přebývá spousta
&nbsp;
- zkus to raději stylováním.
A k té přehlednosti - jde to, jen by to chtělo nějaký oddělovače mezi položky toho podmenu. A já osobně bych uvítal i kdyby změna menu nabyla vázaná na onMouseOver, ale na onClick. Pak se mi nestane, že při pokusu rychle přejet z položky menu na položku submenu to vezmu zkratkou přes jinou položku hlavního menu a pak jen koukám že to na co jsem chtěl kliknout už tam najednou není.
Yo'Sarin
Anonymní
Profil *
A ještě jedna připomínka - když pomocí toho menu vlezu na nějakou podstránku, tak čekám, že v menu uvidím stále to samé, což se neděje - ve finální verzi to asi bude (stačí na každé stránce měnit JS proměnnou "zobrazena" - což asi víš, když jsi ten JS upravoval, to jen tak, pro jistotu ;) )
Yo'Sarin
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0