Autor Zpráva
aranes
Profil
Ahojte, pozreli by ste sa ako vyzera táto stránka na rôznych rozlišeniach, pretože na mojom monitore sa nedá meniť. Či to pravé menu nepadne pod obsah a podobne... Ďakujem :)
Euroblb
Profil
eror stránka docela divná nemyslíš....když tak už jsi navol sám. je to divný když se hodí eror hostingu..

Jinak desig není ničim zvláštní, ale proč né. v hlavičce stojí za řeč akorát ty knihy...
Stránku můžeš testovat stylem zmenšování okna :) ....
Teda alspoň se domnívám že jo.....Nebo snad né?
Lexter
Profil
Kdyby jsi zmenšil text, tolik ho nelepil, dal mě nějakej padding, ohraničil to, obsahovou barvu nechal tu modrou a pozadí bbíle s lehkým modrým potternem, tak by to bylo fajné :)
aranes
Profil
Lexter
ok, diky dobrý nápad :)
aranes
Profil
Euroblb
Tú eror stránku sa ešte len chystám spraviť... A sám neviem či zmenšovanie okna je to isté ako zväčšenie/zmenšenie rozlíšenia :P
Petr2
Profil *
Ten font mohls rovnou dát Trebuchet MS. Je fakt že header dělají jenom ty knihy, jinak je to simple. Uniká mně smysl použítí toho bohužel dnes oblíbenýho xhtml 1.1. I když ho deklaruješ v mime jako application, stejnak ti to v něm vyhazuje chyby. Já bych tam dal 4.01 strict, nevím co ti to xhtml přinese. A v css stylu máš podtržítkový hack pro IE, ale uniká mně smysl. Tím pádem nevalidní...Jinak v IE 5 to menu máš celý uletěný dolů o dobrejch 10-12px, stejně tak ty downloady...
aranes
Profil
Petr2
bez tých hackov je to v IE rozhádzané...
A čo by si mi poradil, aby v IE 5 to menu neklesalo dole? Ešte nemám s css veľa skúseností...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0