Autor Zpráva
ppooler
Profil
Vím,že není správné nechat hodnotit cizí stránku,ale projednou udělám výjímku.

Co říkáte na firemní web na (na který jsem se dostal kliknutím na reklamu Google Adwords)- to znamená že je inzerentem v tomto programu.

http://www.billiard-brunswick.cz/index.htm

firma brunswick patří skutečně mezi špičku v oboru, ale takový to web jim asi moc zákazníků nepřiláká...
Railbot
Profil
Hodnotit cizí web je neslušné a zbytečné. Nikdo o to nestojí.
BaTeCzKo
Profil
ppooler
Souhlasím s Railbotem, ale přesto:

~ <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0"> -> tzn. web je dělaný ve Front Page, takže kód hodnotit nebudu
~ a ani vzhled, protože to vypadá jak amatérský web starý 15 let
Coolman
Profil *
Hlavně to neni žádný oficiální web v ČR Brunswick billiardu, to je web malé firmy, která se zabývá prodejem a dalšími službami. Jako kdybys hodnotil web nejaký samoobsluhy, kde prodávaj Coca-Colu a říkal, že má Coca-Cola špatnej web jen kvůli tomu, že by to mělo adresu coca-cola.cz... adresa (skoro) nic neznamená.
Každopádně, taky se mi to nelíbí.
ppooler
Profil
...jako osobní web bych to ještě toleroval,-ale tohle je ostuda pro firmu Brunswick,,,
možná se nehodnotí cizí osobní web ale firemní nevadí :-)
509
Profil
to sa vazne nerobi....! Ale dal som si tu namahu chalan a nasiel som si teda podla coho hodnotit tvoju pracu... Ak si myslis, ze medzi tymt a tym tvojim tretim vebom, je az tak priepastny rozdiel, tak to sa pekne pleties fesi... Takze skor nez zacnes strielat na cudzie husy, pozri do vlastneho dvora
ppooler
Profil
Mám web validní dle W3C(HTMl 4.01), takže přinejmenším v tomto mám web lepší...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0