Autor Zpráva
Sabina
Profil
Ahoj všichni,
chtěla bych poprosit o "zhodnocení" stránky www.hvezdaels.wz.cz. Nejsem žádný profík a nikdy nebudu (spíš naopak :o) ), ale snad úplně nepropadnu :o)
Díky moc :o)
Mistr
Profil
Sabina
(1) Chybí klikací logo.
(2) Stále stejný nadpisek oken (tag TITLE v části HEAD).
(3) Patičku bych výrazněji oddělil.
(4) V patičku udělej mezeru mezi dvojtečkou a vlastní e-mailovou adresou.
(5) Stránka Novinky je hodně nezáživná. Osvěž ji (barvy, obrázky, velikost písma).
Mistr
Profil
(6) A hodil by se i nějaký hover efekt položek z menu.
Sabina
Profil
Mistr..
1) změněna
2) změněno, i když upřímně nevím, proč nemá být všude stejný (?)
3) o tom jsem též uvažovala, ale netuším jak (dát tam hr?)
4) změněno
5) souhlasím, zkusím tam něco vymyslet (otázka je co :o( )
6) jako třeba nejen jinou barvu písma, ale třeba aj jinou barvu tlačítka? Nebo ještě nějak jinak?

.. Děkuji! .o)
tozi
Profil
Sabina
to menu atd na začiatku si určite prebrala z nejakej inej psíčkarskej stránky. neverím až na takú náhodu ;).
nekopiruj, to je len rada
Mistr
Profil
Sabina
upřímně nevím, proč nemá být všude stejný
Kromě toho, co vyjmenovává Yuhů na Jak psát web to má význam ještě i při ukládání. Když si dáš stránku uložit, jako název ukládaného souboru se Ti nabídne právě text z TITLE. A budeš-li si chtít uložit více stránek ze stejného serveru (který má všechny stránky se stejným TITLE), musíš pak každou ukládanou stráku ručně přejmenovávat, což je velmi nepohodlné.
Mistr
Profil
Sabina
6) jako třeba nejen jinou barvu písma, ale třeba aj jinou barvu tlačítka? Nebo ještě nějak jinak?
To si vyber. Škála je opravdu široká.
Mistr
Profil
Sabina
Klikací logo máš sice pěkné, jenže nefunkční! Do odkazu nedávej hvezdaels.wz.cz nýbrž http://hvezdaels.wz.cz
Mistr
Profil
Sabina
A ještě poznámka k patičce: Píše se Tel.: (tedy s tečkou, protože je to zkratka od slova telefon).
Anonymní
Profil *
tozi..
.. Vzhledem k tomu, že jsem dělala stránky (sluncesnu.wz.cz, alea.uweb.cz, holandskyovcak.unas.cz), tak fakt nepřebírám :o( Když mi někdo něco poradí, tak jsem šťastná, ale rozhodně to neberu odjinud (alespoň ne vědomky)... Nevím, na jakých pejskařských stránkách je to stejné a předem hlásím, že se mi to nelíbí, právě z důvodu, který jsi uvedl Ty, fakt to vypadá, jak kdybych to někde ošlehla... Tenhle index jsem měla na stránkách už poměrně dlouho, jen ty stránky byly zelené, menu jsem měla jen na levé straně, bylo to celkově větší, nebylo to vycentrované, byla jiná hlavička, jako pozadí byla fotka dvou psů, atp...

mistr..
.. (title) No jo, tohle jsem četla už dávno - se přiznávám :o/
.. (logo) Jj, já jsem si to po cestě domů uvědomila - bohužel pozdě...
.. (tel) Což bych jako vysokoškolák vědět mohla :o)
Sabina
Profil
logicky Anonymní = Sabina ... chybička se vloudila :o) pardon
tozi
Profil
Sabina
ani jedna z tvojich uvedených stránok nieje ta ktorú som mal na mysly, ak nieje obkopirovana tak potom sa stala úžasná zhoda náhod.fakt ked najdem tu stránku tak ti ju pošlem. budeš veeeeeľmi prekvapena :)
Sabina
Profil
tozi..
.. Já pochopila, že nemyslíš tyhle stránky, já Ti jen chtěla ukázat, že kdybych chtěla kopírovat, tak v případě, že to jinak neumím (neříkám, že jsem borec (bohužel ne :o( ), ale taky udělám pro mne "ucházející" stránku poměrně sama)
.. Já nechci být překvapená, já nechci mít stránky jako někdo jiný... bééééé
:o))
tozi
Profil
Sabina
chapem ja len že je to haluz a riadna :)))
RaDeoon
Profil *
No teda podle mě je to hrůza ... vím že pro chovatelskou stanici web není důležitý. Pokud je to první web na kterém se chceš dál učit tak ti to neberu. Ale jestli to s ním myslíš vážně tak jpw a hurá učit.
Sabina
Profil
RaDeoon..
.. Informace typu "je to hrůza" mi fakt nepomůže :o(



Ale s podobným typem reakce jsem počítala, takže nic nového :o))
Anonymní
Profil *
Já hodnotím vzhled. 15/20
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0