Autor Zpráva
Kurnick
Profil *
Tak nějak mam chuť snášet kritiku a hlavně si chci být jist, že web za něco stojí, tak prosím za názory a rady. Co se grafiky webu týče, není dokonalá ani konečná, stále hledám někoho, kdo by mi navrhl lepší, to však nebrání kritice :) Tak koukejte a hodnoťte... http://www.rubbish.wz.cz
Kurnick
Profil *
No tak, prosím. To se nikdo nevyjádříte? I kritika typu, OK, jde to. Mi aspoň dá najevo, že se někdo na web koukl a neshledal na něm závažnějších zločinů :)
Plaváček
Profil
Kurnick

Po minutě čtení červeného písma na zeleném pozadí jsem začal šilhat a vypadá to na rozvod, protože má žena je zvyklá, že jsem vcelku fešák. Stačí to jako počátek kritiky?
Kurnick
Profil *
No paráda. Tak nějak sem si to představoval... Už sem měl nejaké výtky na barvy kdysi, ale zmenčil sem jejich celkový počet a považoval sem to za OK, ale není, což mě motivuje k zamyšleni. Ačkoli nejsem grafik a cit pro barvy mam jak osel pro hodinařinu, pokusím se s tím něco udělat...
klokyn
Profil
Kurnick

Síce by som to tu tak nemal hovoriť, ale je to "hrôza". Často je ťažké pochopiť, čo je odkaz a čo nie, písmo je nečitateľné a skvelo to dopĺňajú zelené odkazy na zelenom podklade. Začal by som odznova a trochu (teda viac než trochu) precíznejšie.

BTW: Súriť čitateľov tohoto fóra po polhodine je trochu nezdvorilé...
Kurnick
Profil *
Klokyn:

Tak odkazy maj všechny jednu podobu (tedy skoro) a jejich vzhled není problém změnit, mam to v css, ale pravda, barvy sem volil spíše podle toho, jaké se mi líbí, než jaké se dobře doplňují. Ostatně proto se na to ptám, koncepci webu měnit nehodlám, barvy se změní snadno, jen vymyslet vhodnou kombinaci...

BTW: Omlouvám se tedy čtenářům fóra, že jsem se až příliš vehementně dožadoval kritiky... :)
tozi
Profil
1. písmo daj tak 12px to by malo stačiť
2. vstupnú stránku vyhod a výber jazyka daj rovno na výber na stránke, samozrejme ako hlavný jazyk daj češtinu a EN nechaj na výber čitateľa.
3. do menu taktiež daj menšie písmo (12px) a nie obrázky, na nadpisy nejakých 14-16 bude ok
4. v pravom stlpci odsad písmo z oboch strán aspon nejaké 3px
5. nejako zlaď farbu pozadia ked už musí byť takáto farba z farbou textu mala by ti pomocť stránka http://sovavsiti.cz/kontrast/
6. ešte k písmu ako font použi napr. Verdana alebo Tahoma to len tak na okraj ;)
7. nieže by to bola nejaká hruba chyba ale je lepší zápis napr. <font size="5" color="#590606">

to bol moj názor
souki
Profil
http://www.rubbish.wz.cz/xindex.php?id=sosni&Dir=videa/

nefunguje ani jedno video
Kurnick
Profil *
souki

Pravda, nejdou videa, protože byla nahraná na serveru torotorot.cz ale měnili sme zrovna včera hosting a asi to tam kámoš nevrátil zpět, takže to budu muset vyřešit. Ono totiž na wz.cz nemáme dost místa. Nejspíš budu muset sahnout k reklamní liště :(

tozi:

Díky za rady, pokusím se s tím něco udělat. Podařilo se mi sehnat graficky nadanou osobu k vytvoření nové podoby, tak čekám co bude, protože pak nejspíš přijdou na řadu jiné barvy. Každopádně díky za užitečné rady...
Kurnick
Profil *
Web www.rubbish.wz.cz v novém díky vašim radám...

Všem, děkuju ještě jednou za rady, protože jsem se vrhnul na úpravu barev a výsledek můžete shlédnout už dnes. Takže doufám, že už je to lepší. Nejvíce jsme pak využil rad Toziho, takže extra díky....
tozi
Profil
vyzera to už lepšie ale v pohode môžeš dať veľkosť písma v menu 12 a aby to bol bold.a pootom to bude oki
Anonymní
Profil *
To první menu nic moc ale zbytek perfekt. Dávám 18,5/20.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0