Autor Zpráva
Shotek
Profil *
Jsem zacinajici v tomhle mega rozhlehlym oboru a pokusil jsem se neco stvorit. Dalo mi to dost prace tak budte schovivavi:))) www.shotek.unas.cz
Acci
Profil
* Logo by mohl být obrázek s podízec, jako na stránce
* Nepiš optimize for 1280x1024 MS Internet Explorer 6.0, když to jede i ve Firefoxu
* Plně využít CSS
* Stávající CSS hodit do externího souboru
* Nevýrazné odkazy
* U sekci Moje PC nefungují odkazy na fotografie
Glacier
Profil
chybí kódování
proč máš v menu jinou barvu pro navštívené a jinou pro nenavštívené odkazy???
proč u každýho <p> vádíš zvlášť font???
grafika je pěkná,přehledná, takže jinak je to hezký.
Martin Kuželka
Profil
> proč máš v menu jinou barvu pro navštívené a jinou pro nenavštívené odkazy???

Co je na tom špatného?
Glacier
Profil
Acci má pravdu, vypadalo by dobře kdyby mělo to logo stejné pozadí jako je na stránce
Glacier
Profil
Martin Kuželka
Nic jen mě to nepřijde úplně vhodné, ale není na tom nic špatného a v zásedě mi to až tak nevadí,je to otázka názoru a můj je takový, ale máš pravdu, napsal jsem to jako výtku, což jsem neměl.

Ale tak mě napadá že ty odkazy jsou dost světlé jak už řekl Acci, bylo by fajn kdyby měli barvu jakou mají už navštívené.
Shotek
Profil *
"* U sekci Moje PC nefungují odkazy na fotografie"
Mne ty odkazy funguji a vsechny fotky se mi zobrazily. Mozna je to tim Firefoxem:), proto jsem tam raddsi napsal optimize for IE, jelikoz na nich to mam odzkouseny...
Acci
Profil
To není Firefox, to je tvoje chyba. Když neumíš psát odkazy jako:
www.shotek.unas.cz/Case\Case3.html

Tak se nediv, že to IE "opraví" a funguje to v něm
Glacier
Profil
A i kdyby, myslím že by bylo vhodné stáhnout si FireFox (třeba zde: http://firefox.czilla.cz/) a optimalizovat i pro něj, přece jen ho má 20% uživatelů (podle http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp)
Shotek
Profil *
To Glacier: To mas pravdu, asi se do toho pustim, ale jak rikam ja jsem s tim nedavno zacal...pro me bylo uspech uz tohle:)

To Acci: No ja nevim, ja jsem to projizdel a vsude jsou ty lomitka stejne...by me zajimalo odkud ten link je...
Acci
Profil
Shotek
Asi jsem se nevyjádřil dosti přesně. V odkazech se musí použít pouze ////. \ je špatně
Shotek
Profil *
Acci: Sorac, bug jak prase...cumim na to a nic nevidim:)omg
Zelda
Profil
Mě se to líbí, ty stránky jsou hezký, pěkná animace v logu, jen bych se přidal k názoru, že by v hlavním menu mohy bejt odkazy navštívené i nenavštívené stejnou barvou ... jo a hezká fotka miláčka (nemyslím PC ,-) )
Glacier
Profil
zajímavé, v IE má to logo stejné pozadí jako stránky, ale ve FireFoxu ne?!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0