Autor Zpráva
Balldy
Profil *
Je to takovej pokus a nevim jestli se to povedlo... proto bych byl
rád kdyby ste mi k tomu něco řekli...

Tady je link digi-hry.wz.cz
Acci
Profil
Až na tabulkový layout je to pěkný a originální
Marty
Profil
Graficky je to zpracovaný zajímavě, tak neobvykle.
Na úvodní stránku bych přidal nějakou informaci, o čem že ten daný web je.
Glacier
Profil
Ano pěkné, jen by bylo fajn, kdyby se při zvětšení písma zobrazil posuvník, místo toho aby se to ořízlo.
Fred
Profil
Přesně: Až na tabulkový layout(2) je to pěkný a originální :-)
habendorf
Profil
Pěkný a originální, opravdu :o)

Možná bych zkusil v tom "displayi" jinou barvu na pozadí, aby to bylo věrnější - takovou tu neurčitou žluto-hnědo-zeleno-šedou barvu starých displayů. Inspirace viz http://freewap.cz/
Balldy
Profil *
Dík všem za hodnocení a hlavně za rady, pokusim se to podle nich ještě vylepšit :o)
Zelda
Profil
Moc hezký, akorát - úvodní stránku s linkem "vstupte" máš kvůli reklamě, že? Jinak je to nesmysl, aby se někdo do stránek musel prokliknout přes další link, aniž by se něco dozvěděl. A vůbec, úvodní stránka s linkem "vstupte" i když na ní je něco dále nasáno je podle mě špatnost.

A možná by bylo dobrý celý stránky zvětšit, aby tam toho bylo víc vidět ... takhle je tam spousta grafiky (moc hezký) ale málo místa na samotnej obsah.

Ale celkově nápad skvělej a řešení moc hezký.
JaySee
Profil *
Jo, jo, zajímavý, ale štve, že ještě není kompletní obsah. Bacha na to, odrazuje to hafec lidí. Když tam prostě napíšeš, že to brzo bude, brzo je pro mě den-dva. Pokud pak nic nenajdu, hodnotím jako vyhnilé a už bych se tam nepodívat. Jinak hodně úspěchů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0