« 1 2
Autor Zpráva
tiso
Profil
509
To čo si napísal sa ale dá aplikovať iba na obchod ktorý je zabehnutý alebo má dostatočný kapitál aby prežil bez zakázok, alebo neexistuje konkurencia... Založiť firmu s tým že hneď budeš oslovovať iba top10 klientov, ktorý si aj tak môžu vybrať niekoho iného je rizikové, takto to nefunguje...
509
Profil
Tiso... suhlasim! s plnou vaznostou tentokrat... A toto by malo byt metou obchodnika si myslim.. a o tom pisem uz pol dna! ;)))
roberta
Profil
zabezpecenie si prestize a stavu
ak si myslíš, že si prestíž a stav zabezpečíš čiastočne fungujúcou stránkou, prosím, nikto ti neberie tvoj názor. však načo mať fungujúcu stránku, keď za tie isté peniaze mám takú ako mám... to je presne to isté, ako keby si do telky dal reklamu, ale bola by natočená tak, aby ju mohli pozerať iba majitelia plazmových televízorov a ostatní by na otázku "prečo nič nevidíme?" dostali odpoveď "kúpte si plazmový televízor a budete to vidieť".

asi by si mal dostať cenu obchodník roka :)))
509
Profil
roberta, tie tvoje argumenty a prirovnania az nutia jednoho sa zamysliet..;))) Len nie o tom co pises, ale kto to pre boha pise?! ;)))

Postavme to teda inak.... Ja budem obchodnikom roka, kludne cimkolvek... a ty ma presvedcis, ze si mam zadat spracovanie vlastnej "prezentacie" u teba?! Heej? to nemyslis vazne, ze nie? To by mi prislo ako dat vyrobit obal na mlieko cely biely a len modrym napis Mlieko..;)))))
tiso
Profil
509
...to je síce pekné, ale máš dojem že tento obchodný model môžeš aplikovať na začínajúceho tvorcu stránok vo Flashi?
509
Profil
tiso, mne vonkoncom neslo a nejde o nejaku adresnu personu... ciste len o ten princip, tak ako som uviedol na zaciatku...
Anatar
Profil *
Mě se zdají skvělé. Gratuluju
roberta
Profil
509
nuž prirovnania som musel použiť, aby si pochopil, to čo si nepochopil, keď ti problém vysvetľovali bez prirovnaní :)

a inak ten biely obal s modrým nápisom sa tak isto dá urobiť aj vo flashi, podobne, ako sa táto stránka dá urobiť aj bez flashu, len tá bez flashu sa zobrazí každému a tá s flashom nie
509
Profil
ku kazdemu domu je dozaista potreba pristavit i stajnu, lebo co ak pride navsteva na koni?

Uz dost! ..;) to nikam nevedie
roberta
Profil
509
dobre, len mi ešte napr. napíš odkaz na kontakt tej firmy, alebo v tvojom obľubenom vyhľadávači si vyhľadaj aké majú ceny za služby, ktoré ponúkajú...

nedá sa to? prečo asi?
Plaváček
Profil
509

Možná je to celé jinak. Nevolíme tu přeci obchodníka roku, ale na vlastní žádost autora hodnotíme jeho web. Svým příspěvkem jsem ho upozornil na určitá úskalí zvolené technologie a víc pro něj udělat nemohu. Nesměšujte prosím dvě věci - obchodní záměr a jeho úspěšnost a zvolené prostředky, které ze mě úspěšného obchodníka udělají.

Na internetu, ať se vám to líbí nebo ne, platí trochu jiná pravidla než kupříkladu u pekaře. Konkurence je za rohem a jediným a hlavním posláním webové prezentace (tím spíše webu webdesignerského studia) je být viděn. Flash je fajn, pokud cílem a hlavním záměrem posuzovaného webu je oslovit zákazníky, kteří mají rádi animace a různé flashové hrátky. V tom případě autor zvolil technologii správně, ale zvoral trochu její provedení. Protože, pokud se rozhlédnete pro flashové scéně, pak výtvory těch nejlepších jsou vše, jenom ne nudně hranaté a bez nápadu.

Proto jsem tvrdil, že vzhledem k zaměření webu by lepší službu odvedl klasický a sympatický hypertext (čili HTML) a možnosti, které dává flash a které zřejmě autoři zvládají, mít jako ukázku toho, co dovedou. Proč ne. Tím by zvýšil množinu zákazníků, které může oslovit.. A aby jednou mohl být, jak vy říkáte, obchodníkem století, musí přeci nějak začít, ne? A musí začít s těmi malými obchodníky, nad kterými ohrnujete nos. Je to celé planá diskuse, protože vy máte svou pravdu, zatímco já vám žádnou pravdu neříkám, ale snažím se snášet fakta. Což mohou a často také bývají dvě rozdílné věci.

A navíc - co je špatného na modré krabici s bílým nápisem Mléko? Alespoň i ten největší ňouma pozná, že v krabici je skutečně mléko a ne nic jiného. A pokud máte pocit, že krásné věci jenom pomocí CSS nevytvoříte, jste také na omylu. Velmi rád dávám do placu jako příklad skvělé obchodnické a webdesignerské práce tento web: http://www.vivabit.com/ nebo tento elegantní webík http://www.davincigourmet.com/ , který ke svému životu několikasekundový otravný LOADING nepotřebuje.
Anonymní
Profil *
věcna... na 1.strance, kde mas napsany posledni projekt...tak tam je www.lgfotbal.progamers.cz, je to bez www, tak si to oprav... lgfotbal.progamers.cz
artas
Profil *
věcna... na 1.strance, kde mas napsany posledni projekt...tak tam je www.lgfotbal.progamers.cz, je to bez www, tak si to oprav... lgfotbal.progamers.cz
509
Profil
plavacek, ale ja som predsa nepovedal a ani len si to nemyslim, ze by nemohli byt dobre a putave prezentacie v HTML, ci comkolvek... to nie, naopak... od papiera pocnuc, az po kratky film... naozaj bez rozdielu a ani sa najmenej nesporim o to, ci ona prezentacia je taka, ci onaka...

.. mimochodom... som teraz prave pripojeny ce EDGGE modem mobilu a tu druhu stranku mi na prvy krat ani neotvorilo, ale musel som refreshnut..;)))) ..esteze som taky trpezlivy, co? ;)))
Madstar
Profil *
Optimalizovali jsme flashový soubor na www.madstar.cz, místo 3MB má cca 800kb. Loading by tedy měl být podstatně kratší
509
Profil
800 M je stale na tychto vela..;))) natiahni si len zakladnu animaciu a do nej volaj ostatne
Madstar
Profil *
Optimalizovali jsme flashový soubor na www.madstar.cz , místo 3MB má cca 800kb. Loading by tedy měl být podstatně kratší
Madstar
Profil *
509

Ano, zvažujeme tuto možnost
Coolman
Profil *
>509
Ano 800M je na nás opravdu mnoho. Těch 800kb bych překousl, ale 800M je už dost...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0