Autor Zpráva
TaC
Profil *
Zdravím,

potřebujeme udělat redesign webu http://www.ddsport.cz

Nová grafika je zde: http://ddsport.cz/new/new.htm (jednotlivé stránky na obrázcích pod sebou)

Má tam být ještě vysouvací menu viz: http://ddsport.cz/new/main.php (menu není úplně odladěné, ale pro představu stačí)

Co říkáte na nový vzhled? Je lepší nebo horší než ten starý? Vyplatí se nám přejít na nový design?


Díky za vaše nározy
Romanticka
Profil
No je to fakt hruza, je to o trochu lepsi, ale v dnesni dobe je to fakt hruza. To je snad delany v malovani :( Zazadejte o poradny graficky design nejakou firmu nebo nejakeho freelancera. Nebo zkuste inzerat.
RaDeoon
Profil *
Dyt tam má skrytá klíčová slova ? Za to bych penalizoval
RaDeoon
Profil *
nebo co je to tam v Opeře nad menu ? 8-0 u toho starého ...
Mistr
Profil
TaC
Tomáši,
(1) Redesign je, myslím, vhodný a potřebný.
(2) Na novém návrhu mi ovšem chybí nějaké výraznější logo.
(3) Na budoucí titulní stránce není písmo příliš výrazné v části "News" - černé písmo na tmavě zeleném pozadí - špatný kontrast.
Mistr
Profil
TaC
Proč je na stránkách vždy kus psaný česky a kus psaný anglicky (News, football apod.)?
Nox_lbc
Profil
Je to otřes, kdo to dělal ? To chce předělat ... Jsem zrovna volný ;-)
tozi
Profil
Nox_lbc
jj pravda, inak TaC aj ja by som mal čas :)

fakt to vyzerá ako plagát na diskotéku zo súťažou z pivom :))
TaC
Profil *
A co na to rikate ted?
tozi
Profil
TaC
stale rovnake :(
Anonymní
Profil *
Starší design je o chlup lepší.
TaC
Profil *
Asi jsem to spatne napsal. Redesign je udelan a bezi to na primo na ddsport.cz

Tak co vy na to?
Lexter
Profil
jako by byl kus dodělaný a kus ne, to bílé pozadí dole se mi nelíbí, kus menu je pryč, dej mu nějaké pozadí, barvy se mi zdají až přehnaně živé. Ale asi by toho byli mnohem víc.
509
Profil
ja sa ku kodovaniu a programovaniu nikdy nevyjadrujem, nakolko o tom figu viem... divam sa na vizualizaciu ako taku.. a je fakt, ze drviva vacsina tychto akoze designov, je hruza... Ja mam pocit, ze trpite nejakou vadou zraku ci co?! ;)) to neber v zlom... Grafikovi skratka doporuc, neh si ponajprv celu kostru skusi nakreslit rukou na papier... Tak bude mat cas si premysliet cele usporiadanie a neskorsiu graficku upravu a uz len pri troche snahy prestane produkovat taketo nevkusne kvadre namiesto webu... Nemyslim to zle... vazne to chce premyslat! Mozem uviest i priklad... teraz zabudni na vsetko a vsimaj si len tu hlavicku...! bez ohladu na prevedenie, je to skratka krrrc! Ale zvacsit basketaka, rozpohybovat ho, hokejistu zasunut viac a tak isto ho mozno rozpohybobat, je to uz o uuuplne niecom inom... Pricom basketak, by mi vyplnil prazdne miesto dolu, ja by som mohol menu posunut v pravo a neposobilo by to tak bezhlavo, ale usporiadane a premyslene... Takto by som mohol pokracovat snat na takmer kazdom jednom tu, takze to nie je len o tomto
Railbot
Profil
TaC
CHtělo by si to ujasnit, jestli jsou stránky psané v HTML nebo pseudo-XHTML. Jednou tam jsou nepárotvé tagy ukončené, podruhé ne. Obrázky nemají popisky. Je tam dost prázdných elemetů s   to je myslím zbytečné a ty mezery by se daly řešit i jinak.
tozi
Profil
509
suhlasim
TaC
a ktomu basketbalistovi ešte niečo je ZUBKOVANY, nekvalitne orezany, grafikovi porad povnejšiu ruku, a ked to nepomôže tak nastroj pero ale aj ktomu potrebuje pevnú ruku :)).

tak poradim tebe niečo vymen grafika ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0