Autor Zpráva
paskal
Profil
ahoj,

dělám na novém webu www.koongo.com, jedná se o web, kde stěžejní částí bude eshop a pak nějaké věci okolo ...

použité technologie jsou html a css (nevalidní kvůli hackům pro IE)

chtěl jsem optat, teď je design laděný do modra, na webu se nachází 4 rozdílné sekce ... co si myslíte o tom, ladit každou sekci do jiné barvy (modrá, oranžová,zelená, červená nebo jiné?) ... hlavně se jedná o změnu hlavního pozadí a pak kontrastní pozadí v levém menu

mým cílem je udělat přehledný jednoduchý intuitivní web, tedy asi to, o co se snaží každý ;-) ...
Lexter
Profil
Pozaor na odkaz www.koongo.com
tomikimot
Profil
Proč je to napevno tak široké? Užší by byl hezčí.
Přijde mi to příliš "hranaté" a nekompaktní.
Ve firefoxu text v horním menu přetéká. Nejen tam.
Naco je tam ta česká vlaječka?
paskal
Profil
lexter: nerozumim?

tomikimot: zvažoval jsem udělat pro 800*600, ale nakonec už hodně lidí má 1024*768, tak jsem to udělal širší

hranaté, hm, toho jsme se obával ... snad to zlepší logo? a pak taky index, kde bude víc grafických prvků?

text přetéká, když se zvětší písmo, s tím něco udělám

vlaječka tam proto, že je to multilanguage web, primárně bude anglicky ... zatim jsem se ale nezdržoval s překladama

a co ty barvy, jak jsem se ptal?
Lexter
Profil
lexter: nerozumim?


měl jsi aktivní odkaz napsaný s čárkou na konci, nefungoval, ne každého napadne, že je napsaný špatně a myslí si, že máš výpadek.
Coolman
Profil *
Ten obrázek - logo - bych udělal v gif formátu, protože do 256 barev se určitě vejdeš a nebudeš mít rozmazené okolí toho textu.
Význam té české vlaječky mi taky nějak uniká.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0