Autor Zpráva
Helpínek
Profil *
Lidičky potřeboval bych pomoct se stránkáma http://max-on.wz.cz je to e-magazín sice ještě nedodělaný ale potřeboval bych sehnat nějakého človíčka přes grafiku protože se mi to zda takové tmavé a nevím jak to mám spracovat nebo aspoň človíčka co by mi poradil jak to vykoumat aby to bylo pěknější a hlavně ne tak tmavé. Strašně rád uvítám vaši pomoct a předem děkuji pište sem nebo na email maxon.wz.cz@seznam.cz

Děkuji
Acci
Helpínek
Proč si prostě neudáš vlastní design? Už jsem ten tvůj web viděl třikrát a pokaždé s jinou šablonou
Helpínek
Profil *
Acci
asi protože to moc dobře neumím a chci aby ten časopis byl fakt dobrý a na tomhle není šablona nic až na to logo co je navrchu
Marty
Viděl jsem všchny skiny tohoto webu, a všechny byly pěkné.
Vybral bych si jednu z nich, kterou bych už nechal nadobro a věnoval se co nejvíc obsahu.
Acci
* Určitě by to chtělo hodně spravit kód
* Taky nevím, proč se to každou minutu obnovuje
* Pokud není login ani reklama, nedával bych to tam
Helpínek
Profil *
Acci
no už se na tom pracuje takže se mi to odělávat nechce a refresh je nastavený jen na indexu a to potom poznáš až to uvidíš dokončené
Helpínek
Profil *
Marty
no jo jenže co se líbí mě tak to se nelíbí zase někomu jinému a tady tenhle co tam je tak je moc tmavý už pracuji na lepším nebo spíše světlejším nevím jestli bude lepší jinak dík moc a na obsahu už se pracuje
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0