Autor Zpráva
Liguria web.
Profil *
Co říkáte na návrh
http://www.italske-pochoutky.cz/beta/

Díky za kritiku
Nox_lbc
Profil
1) vypadá to pěkně, jen mi to připadá málo "italské" ... možná to bude tím, že jsem ještě neměl kafe ...
2) logo není příliš povedené ... možná to bude tím, že jsem ještě neměl kafe ...
3) kód je fajný ... možná to bude tím, že jsem ještě neměl kafe ...

8/10 ... celkový dojem: Vůbec bych to netipoval na stránky o italských potravinách => špatný výběr barev ... ale jak říkám ;-) možná to bude tím, že jsem ještě neměl kafe ...
swetko
Profil
ja nastastie kavu nepijem(:
mne sa paci viac ta povodna stranka ale banner je zase krajsi na novej
Lexter
Profil
Nox_lbc : taky bych si ho dal, dneska sem se vykašlal na práci. radši budu doma. Jinak k návrhu.

Já ho považuji za velice povedený, ale taky bych ho zkusil více poitalštit. Logo mi spíš připadá jako řeznické. Jinak supa práce, tedy podle mě.
Liguria web.
Profil *
Lexter

Cim vylepsit???

Ja bych zlepsil prostredni div s textem a dal tam nejaky dobry obrazek.
ninja
Profil
Dal bych jine obrazky na pozadi hlavicky (zvlaste svazany salam na typicke pozici pro logo vypada divne). Jinak je to ok.
tomikimot
Profil
Moc italsky to na mě nepůsobí, lepší by tam byly nějaký těstoviny apod., ale takhle tam je na třech místech kus masa, vypadá to jako řeznictví.
Liguria web.
Profil *
http://www.italske-pochoutky.cz/beta/

Co rikate ted na tu hlavku???
tomikimot
Profil
Joo hned je to imho o 100% lepší.
vincent
Profil *
Hlavicka mi prijde nekompaktni. Nalevo je obrazek a prechod zacina az tam kde je logo, na druhe strane je prechod v puli a jeste to je 'narusene' testovinami. Zkusil bych to udelat tak, aby to vypadalo jako jeden obrazek. Nebo to aspon nejak vyrovnat.
Křeček
Profil *
Skvělé
cercv
Profil *
Vypada to fakt hezky.
509
Profil
to logo by som posunul na lavo... asi tolko od kraja, kolko je to od vrchu, je to nevyvazene a ta grafika dalej, to je take narychlo pozliepane a je to vidno...

ak v strede ten pasik pod menu chyba, posunul by som zas koli vyvazeniu cely stlpec cca o 2 cm nizsie, vznikol by tam tak priestor, kde sa moze oko takpovediac nadychnut...

v paticke ta reklama, ci co to je posobi dost odpudivo ... tu by som osobne presunul do praveho stlpca..

..len nazor samozrejme..;))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0