Autor Zpráva
sosaci
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Hoj,
zajímal by mě váš názor na nové stránky našeho vývojového týmu Sosáci - sosaci.site.cz

Je to můj první web ve Flashi, takže buďte, prosím, shovívaví a nerozneste ho na kopytech ;-)
Jinak "překvapivě" tam taky můžete narazit i na pár flashových her, s kterými jsme v posledních letech zamořovali internet.
Tomik
Profil
Stránka pěkná, hlavně graficky, a styl grafiky také sedí k tomu, co děláte - ale výrazně mi chbí html verze, pro neflash prohlížeče...
yenna
Profil
vypada to hodne dobre, graficky i funkcne :) a vtipne.....
akorat by to mozna chtelo povolit vyber textu v polich, aspon me se to tak cte lip, kdyz si neco muzu zvyraznit mysi.....
na Edwarda Fogga se tesim ;)
sosaci
Profil *
Tomik : Díky za ohlas. HTML verzi jsem původně chtěl udělat, ale pak jsem od ní upustil...koneckonců flash stránk si dneska může prohlídnout velká většina lidí (a já jsem hrozně línej ;-))

yenna : Děkujeme :) Výběr textu asi udělám, záleží jestli se něco nepodělá...
Kostka
Profil *
Je to vážně moc pěkný.
XXX
Profil
vypada to dobre, akorat bych u tech scrolovatek doplnil funkci pro horni a dolni posuvnik, aby se scrolovalo nejen pri onRelease na tlacitcich, ale i pri onPress ;-)
flz
Profil
skutocne pekny web, len mi tam chyba napis sekcie ktoru prave citam (napr. ked kliknem na projekty, tak by sa hodilo zvyraznit tlacitko projekty aby som vedel co mam otvorene)
sosaci
Profil *
Dík všem za příspěvky, jsem rád, že se to líbí :)

XXX : Lhal bych, kdybych rekl, ze sem tam to onPress nechtel dat, ale nejak se mi to nedari nakodit :(

flz : ono to zvýraznění tam je (text tlacitko se jakoby zpruhledni), ale kdyz kliknes na nejakej projekt, tak se zase zviditelni, protoze se do ty sekce muzes vratit...
flz
Profil
prave o to ide, ked na to kliknem, tak to ako keby zosedne, ja by som to robil prave naopak, ale to je vec vkusu
george
Profil
Myslím si, že je to pěkné z toho důvodu, že to je propracovaný, jen se mi nelíbí forum, použil bych nějaký redakční systém, nebo tak, tím se ten web hrozně stlačuje..
dredie
Profil *
cool!

D.
brizzan
Profil
Fakt moc pekna grafika...tenhle styl grafiky ma ke mne hodne blizko...muzu mit jenom takovy maly doterny dotaz?Kdyz kreslite ty obrazky a vubec vsechno...kreslite to na papir a pak to naskenujete do pc?Bo neak jinak?
Jinak jeste jednou chvalim web a preju hodne stesti v tvorbe ;-)
sosaci
Profil *
Děkujeme za ohlasy...už jsem ani nedoufal, že se někdo ozve :)

george : Nový fórum bych tam chtěl taky, ale moc se mi nedaří ho nakódit...a už vůbec ne, aby tam byly smajlíci, možnosti odpovědí a tak...

brizzan : Díky. Ty obrázky neskenujem - prostě je rovnou kreslíme v počítači ve Flashi. Ale máme tablet, takže to jde docela dobře.
fogi
Profil *
originalni, propracovane
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0