Autor Zpráva
Lucifer
Profil *
Dobrý den,
žádám o posudek na tento web. Obsah není 100% hotový, ale designově hotový jsem.

- Kwang Myong

Děkuji.


___
P.S.: V Opeře se vyskytuje problém s nadpisem aktualit. Jedná se špatné vykreslení, zřejmě kvůli průhlednosti prvku (CSS3). Věřím, že to brzy Opera ošetří.
lopik
Profil
je to celkom zaujmave ale cakal by som to trocha farebnesie. inak sa mi to paci.
Tomik
Profil
Zajímavé, grafika je pěkná, možná ale příliš tmavá - jednobarevná, ale záleží na vkusu každého.

Nějak bych zvýraznil aktivní položku v menu.

V patičce jsou uvedeni dva tvůrci - obě ta jména se tváří jako odkazy, i když nejsou. Pročpak jsou podtržené?

A poslední připomínka: chtělo by to do kontaktů mapku, alespoň odkaz ( http://www.mapy.cz/?query=Roztoky,%20Na%20p%C3%ADsk%C3%A1ch&portWidth= 1058&portHeight=774&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=1349 89697#centerX=132964474@centerY=136238105@typ=base@zoom=14@vizType=non e@vizIds=none ).

Jinak hodnotím kladně.
Lucifer
Profil *
Re: lopik:
- Ano, také bych to barevnější chtěl a mnohokrát zkoušel... nicméně je zde problém se střechou - neuvěřitelně špatně se kombinuje s barvami. Opravdu to nešlo. Jinak děkuji.

Re: Tomik:
- Viz. lopik.
- Protože při najetí se zobrazí co tvůrce na webu dělal. Je tam 'title'. A jelikož to každý prohlížeč zobrazuje jinak snažil jsem se to jemnou linkou sjednotit... možná ještě zjemním.
- Děkuji, to je výborný nápad. Hned přidám.

Děkuji.
Lucifer
Profil *
Re: Tomik (2):
- Co se těch položek týče... pouvažuji nad tím, jak to nenásilně udělat.
tozi
Profil
Lucifer
- Ano, také bych to barevnější chtěl a mnohokrát zkoušel... nicméně je zde problém se střechou - neuvěřitelně špatně se kombinuje s barvami. Opravdu to nešlo. Jinak děkuji.

ver mi da sa to pekne skombinovat v tej streche je veľké množstvo farieb ;)

inak napadité a pekné až na tie farby a málo výrazný nadpis na streche :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0