Autor Zpráva
Mara
Profil *
www.czech-girls-women-guides.com

I kdyz je stranka anglicky, opravdu jsem ji delal ja :)
Je optimalizovana pro seo
Marty
- menu nahoře i zápatí jsou na tom červeném pozadí velice nevýrazné, skoro jsem to nepřečet
- hovery všech odkazů jsou také nevýrazné, chtělo by to přidat minimálně podtrhnutí
- zdroják: tabulky míchaný s css = nic moc
- pokud mám hodnotit grafiku celkově, tak se to docela povedlo, jen to chce vychytat pár výše popsaných bugů
Mara
Profil *
To je pravda, kor s tema tabulkama, bohuzel takovato grafika je postavena na pozadi v bunkach, bohuzel validatoru HTML se nelibi element BACKGROUND, pozadi bere pouze pres css. A validace je v tomto pripade prednejsi. Kdybys poradil, jak to predelat, aby to bylo vhodnejsi, rad se toho chytnu. Dik
Jinak ty hoovery jsou delany takhle naschval na prani zadavatele...
Marty
Jinak ty hoovery jsou delany takhle naschval na prani zadavatele
Není tvůj zadavatel náhodou Bystrozraký? Bez urážky, ale myslím, že tak 90% návštěvníků ten text nepřečte.
Mara
Profil *
Ja nemyslel odkazy v zahlavi a zapati, to jo, ty by chtely zvyraznit, ja myslel link-visited, ze nejsou podtrhany, to jsme si nerozumeli.
Marty
Tak to je něco jiného. V případě menu to není zas tak hrozný, stačí kdyžtak při hoveru přidat nějaký jiný pozadí, ale není to nutnost. Asi bych nechal prostor zadavateli.
Mara
Profil *
Dik
Petra
Pěkný, až na ty málo kontrastní odkazy.
A to avizované SEO je k vidění kde? :-)
Fred
Vzhled je pěkný jen jsem nějak nepochopil obsah stránky reference, jakoby podruhé kontakt?
Fred
a taky koukám na tu fotogalerii (search personal guides) a nechápu proč je tam stále stejný text a ještě takový strohý a neosobní, čekal bych, že tam bude něco o konkrétní průvodkyni. Třeba specializuje se na ... apod.
Fred
A ještě jednou, jako bývalý provozovatel hotelu si neodpustím malý detail, ta optimalizace mi připadá dost neefektivní, konkrétně kvůli té angličtině. AFAIK v Praze stále ještě velmi dobře funguje provizní systém, a cílová skupina zákazníků jsou nejspíš i lidé, kteří budou na těchto hotelech spát. Proto nechápu proč je to jen anglicky. Bohatší klientela si toto zařizuje přes cestovní kanceláře a střední vrstvy to řeší s recepcí, předpokládám že 90% klientů v tomto oboru je na doporučení. A to doporučení nějakého Čecha! A ten pokud nastane situace, že bude takovéto služby potřebovat, bude nejspíš hledat klíčové slovo průvodkyně. Jako by ta firma byla sama proti sobě.
Glacier
Ty šipky v menu dost matou, snažil jsem se na ní klikat. Chtělo by to aby i ona byla odkaz
Meldo
Pridávam sa. Tie šípky by mali byt odkaz.
Meldo
Po grafikej stranke je to super. Davam 1/10.
Meldo
Po grafikej stranke je to super. Davam 10/10.
Martin Kuželka
Meldo, tak 1/10 nebo 10/10?
ax123
Když to bude i česky bude to mít větší záběr, jinak stránky vypadaj opravdu profesionálně a určitě bych v případě zájmu byl zaujmut nabídkou. 10/10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0