Autor Zpráva
Saara77
Profil
Prosím o názor+radu ku zlepšení - http://www.saara77.com
Jsou to jen osobní stránky :o)
Předem díky
lopik
Profil
ten hover na hlavicke je hrozny. ten by som tam vobec nedaval a tiez by som zmenil to pocitadlo navstev. a este nieco necentruj text na stred.
Křeček
Profil *
Nelíbí se mi to, Úvod v menu až na konci nemá být nebo je to divný, hover na hlavičce je opravdu hrozný, no jo ještě bych na tom zamakal
LukeZzZ
Profil
Me se teda vubec nelibi to oddeleni mezi tlacitkem a obsahem... bez te cary by to bylo urcite lepsi... nebo kdyby to bylo tak ze by to bylo oddeleno nejak rozumeji...
RaDeoon
Profil *
Kdybyste viděli co dělala předtím ... :D ted se mi to ale nelíbí mnohem méně. :)

1)chybí alty u obrázků takže když někdo vypne obrázky tak se mu nezobrazí menu
2)to menu můžeš udělat i s CSS
3)title všude stejné
4) NECENTRUJ VŠUDE ten text... není to čitelné

K validitě se nevyjadřuji.
tomikimot
Profil
Ten text chce dost silně nějaký margin a určitě to necentruj!
Anonymní
Profil *
Saara77
Mne sa to nahodou celkom paci. hlavne tie tricka tie su podla mna dost v pohode ;)

co sa ale tyka stranky, chybaju mi tam nadpisi, a vyhladavacom asi budu chybat tiez - je dobre pouzivat h1,h2h...
este trochu divne sa mi zda centrovanie textu...odporucal by som dat do stredu nejaky nadpis a potom pod nim text normalne z lava a okolo nejake obrazky, ale s tym sa uz musis pohrat
Saara77
Profil
Ahoj,
centrování textu předělám, ještě si s tím vůbec budu pohrávat, ale musíte na mě pomalu. :o)
To víte, já, pravda, měla v prváku na gymplu předmět zvaný informatika, ale učili jsme se jazyk "Karel" - to Vám už ale asi moc neříká :o)
Sice nejsem stará, ale dost zaměstnaná a o tvorbě webu se učím ve volných chvílích z této stránky :o))
Saara77
Profil
RaDeoon
tohle mi ukázal validátor:
Saara77.com
Myslím, že jsem to poprvé viděla zelený.....
DObrá ale, projedu i ostatní stránky :o)
Saara77
Profil
No tohle mi ukázal na css ...
css
RaDeoon
Profil *
Saara77
Aha tak to je dobrý :) to jsem enčekal tak jsem se tam ani nekoukal...

Sice nejsem stará
To víte, já, pravda, měla v prváku na gymplu předmět zvaný informatika
Já taky nejsem starý. Je mi 13 a informatiku jsme nikdy neměli :P ...
Saara77
Profil
RaDeoon
Hm, 13 - zlatý časy, u mě je to 77 nikoli pěkný číslo ale rok narození :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0