Autor Zpráva
Mara
Profil *
Ahoj, Tak nějak jsem pořád upravoval a předělával, až jsem teda docílil úplně něčeho jiného než jsem původně chtěl, nicméně nějak nedokážu objektivně posoudit jaké to je :) A tak tedy- prosím kritiku pouze tohoto headeru Vlevo jak je to logo a černý "čtverec", tak to je přichystané na navázání na to panelu pro menu, také tohoto stylu.
Str4wberry
Profil
jo je to pěkný, záleží ale jak k tomu doděláš web.
Mara
Profil *
Jenom nevím jak k tomu udělat to pokračování té levé části dál dolů, jestli zase fotošopem, nebo to udělat divem v CSS a nějak to zkusit udělat aby to ladilo ... Mám srach že když to budu dělat zase cele dál graficky tak se to bude moc dlouho načítat.
wimstr
Profil
to co je vidět, nevypadá špatně, ale nějako z toho neni poznat o co se jedná, a tudiš nějaká kritika je zbitečná
Mara
Profil *
Ok díky .. jednalo se mi jen o to, že s PS dělám chvilku, tak ještě nevím jaké jsou možnosti, takže jen prostě říct jestli to vypadá dobře, nebo co je na tom škaredyho, co jak změnit .. Tak díky, nechám to zatím tak a jdu na zbytek :)
Str4wberry
Profil
na ten tmavě-zelený zakulacený obdélník bych napojil navigaci.
Str4wberry
Profil
..nebo bych ten obdélník dole ukončil a navigaci udělal horizontálně pod obrázkem
DZer
Profil
líbí se mi to...jenom mi ktomu moc nejde ta zelená....osobně bych tam dal nákou jinou barvu(třeba barvu skal,ale to už těžko hodnotit jak by to vypadalo) a taky s tý siulety by mohlo být víc poznat o ce de....asi je to horolezec ...ale chtělo by to nákou vystižnější pózu...jinak je to fakt pěkně provedený
Inspirum
Profil
Pochvalu nechceš? Mě se to líbí :D Akorát ta postava neni poznat co to je.. A u těch zakulacených rošků je to takové okousané :D
Mara
Profil *
Novy lezec Tak jsem obměnil toho lezce, vypadá to teď líp? Teda jestli to už jde poznat :-D Jelikož se tomu věnuji tak mi ani předtím nedělalo problém to rozeznat.
Lexter
Profil
vypadá spíš jako volejbalista při výskoku, udělat mu brushovanou čáru pod rukamam, možná by to jako lezec vypadalo :)
Mara
Profil *
Lexter: Jak se tak koukám tak máš asi pravdu :-D Ale docela mě to pobavilo :)
Jenom nevím jak myslíš tu brushovanou čáru pod rukama:(
Lexter
Profil
nebo stačí udělat obdélník pod ním, dát mu pattern čárek bílí a pak to jen domazat na okrijích gumou
Anonymní
Profil *
tak jsem zkusil to s tím patternrm - viz. : http://alpy-foto.ic.cz/hory6.jpg
Mara
Profil *
Ha, vyklouzl mi podpis :)
Plaváček
Profil
Mara

Proč ta zelená přecházející do modré? Zelené na vysokých horách bývá poskrovnu, proč nezůstat u kombinace modré a bílé?

Proč ten lezec vypadá jako mimozemšťan ve stavu beztíže? Proč mu nedopřát graficky decentně znázorněný kus skutečné skály?

Proč ta černá? Má definovat to, že lezec bez zajištění často umírá?

Jdeš špatným směrem. Najdi si nějaké pěkné fotografie horolezců a nějaké scenérie horských velikánů a z těch si vezmi barvy.
Mara
Profil *
Plaváček
No, jak už jsem říkal, na tu černou bude navazovat další část webu, ta tam není jen tak pro nic za nic:)
S tím lezcem souhlas, mně se to taky pořád nezdá .. tak ještě zkusím další fotku. No a s tou skálou to asi taky zkusím. A taky už se teda konečně mrknu na tu zelenou.
Thx za rady :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0