Autor Zpráva
Lemonka
Profil
www.potkanmarvel.wz.cz

Ráda bych znala Váš názor na mé stránky. Dvě tři sekce ještě nejdou, snad nevadí.
Stránky se ale správně zatím zobrazují jen v IE. Doufám, že mi na tomto fóru poradí někdo jak je "z plně funkčnit":o)
Jinak jsou to mé první stránky, tak prosím nekritizovat, jen radit (jako nováčkovi co ví prd):o)
Anonymní
Profil *
Tak pro začátek - zrušit vstupní stránku, jako hlavní raději dát http://www.potkanmarvel.wz.cz/novinky_aktualni.html
swetko
Profil
v Opere mi usla paticka
neviem ci obrazkove menu je stastne riesenie, resp aspon im pridat alt
Lemonka
Profil
Anonymní: ale webzdarma požaduje index.html, proto tam je vstupní stránka.
Anonymní
Profil *
Lemonka: index.html (nebo index.htm, index.php) by mělo být jméno jakékoliv úvodní stránky kdekoliv.

Doporučuju přejmenovat novinky_aktualni.html na index.html - a je to.
Plus opravit v odkazech v menu na dalších stránkách - aby místo na novinky_aktualni.html bylo na index.html.
Lemonka
Profil
Anonymní: Doporučuju přejmenovat novinky_aktualni.html na index.html - a je to.
Plus opravit v odkazech v menu na dalších stránkách - aby místo na novinky_aktualni.html bylo na index.html.

Dobře, beru na vědomí a změním. Jen by mne zajímalo v čem je to lepší.
Podívej dál připomínky...
gyoja
Profil
Nevím čím to je, že mi ve Firefoxu nejde kliknout ani na jeden odkaz v menu. Zrušil bych v menu ty obrázky - řešil bych to textem.

Jo a také se mi ve FF zobrazuje reklama hned pod hlavičkou.

Proč máš vstupní stránku, když máš reklamu stejně na každé stránce dole?
Anonymní
Profil *
Lemonka: protože ta nynější vstupní stránka vzhledově nic moc, a navíc naprosto odlišná od zbytku webu.
quinux
Profil
Lemonka
Menu máš vloženo v tabulce jenže nemáš ukončené buňky tabulky (</td>) a nejspíše proto, ve firefoxu to menu nefunguje.
Mimo jiné ti nesedí reklamní banner u patičky.
Bubák
Profil
quinux
V HTML jsou koncové tagy </td> a </tr> odjakživa nepovinné.
quinux
Profil
Bubák
Sorry jsem si neuvědomil :) Ta chyba ve funkčnosti menu bude jinde, a řekl bych, že má souvislost s tím bannerem, který utíká od patičky :)
Lemonka
Profil
gyoja: jo, vím že nejde. taky to řeším v příslušném oddělení (Problémy s prohlížeči).
Webzdarma mi hodil sám reklamu na každou stránku dole.
Lemonka
Profil
Anonymní: jo, ještě patří k předešlému webu, designu. Měl být brzy nový, lepší a barevně sladěný.
Anonymní
Profil *
Lemonka: I tak - lepší když hned na první pohled návštěvník může vidět i menu, a ne pouze úvodní informaci a VSTUPTE.
Navíc webzdarma nedovoluje prezentace, kde by jeho reklama byla jen na formální vstupní stránce, na které jinak dohromady nic dalšího není a návštěvník se na ni z webu nevrací - proto Vám zřejmě nastavil sám reklamu na každou stránku dolů.
gyoja
Profil
v HTML to není až taková chyba, ale v menu se ti kříží <tr><td></tr></td>.
Nevím, ale třeba proto nefungují odkazy ve Firefoxu?
A někde i </td> chybí.
Zkus to předělat na <tr><td></td></tr>

Ta reklama na Webzdarma jde normálně nastavit v administraci. Jo a pokud jde o vstupní stránku, tak Webzdarma ji dokonce penalizuje a to reklamou na každé stránce nahoře až navěky.
Lemonka
Profil
Anonymní: jasně, hned co bude čas tak vstupní stránku zruším a jako index.html udělám novinky_aktualni.html. Vím, že u wz nesmí být reklama jen na vstupní stránce, proto jsem to nechala na všech ostatních.
Lemonka
Profil
gyoja: zkusila jsem dát <tr><td></tr></td> sem: http://www.potkanmarvel.wz.cz/novinky_aktualni.html leč se nic nezměnilo. Tím to nebude. Navíc paseku tam toho dělá o dost víc. Tady v sekci Problémy s prohlížeči mi zatím nikdo nepomohl. Tam případně najdeš i css na jednu stránku.
Na wz si pouze nastavíš kde má být reklama - nahoře či dole. Může si člověk taky nastavit, že může být nahoře a tím si navýši na 150MB, nejde to ale vrátit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0