Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Poprosil bych Vás o stručné vyjádření k následujícímu:

1) WEB & 2) VIZITKA

- u webu mě hlavně zajímá Váš pohled na on-page faktory z hlediska SEO a taky jak moc tomu bude vadit, že je to skutečně 1 stránka ... požadovaná klíčová slova jsou "prague airport transfers" v různých kombinacích.

-jinak samozřejmě zkritizujte cokoli se Vám nezdá, chci u toho dosáhnout opravdu komerční úspěšnosti ...
Railbot
Profil
Nadpisy jsou nečitelné a zbytečně udělané obrázkem, ten font je stejně hrozný. Nevadí, že je to pouze jedna stránka, to vůbec ne.
Anonymní
Profil *
Railbot: Ano je to text nahrazený obrázkem ... to tomu celkem nevadí a garantuje to stejné zobrazení. Font není ideální, ale něco ozdobného tam potřebuji, takže jestli má někdo návrh co s tím ...
quinux
Profil
Anonymní
Než jsem přelouskal ten "okrasný" nadpis tak jsem myslel, že je to prodej letenek, až pak jsem zjistil, že se jedná o přepravu na letiště. Chtělo by to víc upřesnit to logo. Navíc pod letadly to vypadá jako menu.


Co se týče SEO, tak bych řekl, že je to tak akorát (možná přidat víc textu) a bude záležet na zpětných odkazech. Ono asi to bude stejně hodně konkurenční.
Railbot
Profil
Přesně tak. Web působí zcela jinak než by měl. Do loga bych umístil spíše letadlo, které neletí a nějaké auto, bus, taxik...cokoli co by reprezentovalo tu dopravu k tomu letadlu - na letiště.
Font zkrátka vyměň za jiný. Jsou jich tisíce a určitě je i dost okrasných, které jsou zároveň bez problému čitelné. Texty v logu, jak už bylo zmíněno, opravdu působí jako menu, to není dobré. Navíc opět jsou zcela nečitelné.
Navíc název webu v logu bych zvýraznil, udělal jinak. V současné podobě je nevýrazný a ztrácí se v tom množství stejně vypadajících "okrasných" nadpisů.
Nox_lbc
Profil
Font je opravdu příšerný ! ... www.dafont.com
Anonymní
Profil *
Nox_lbc: No aspon jste se jednou vsichni schodli, Ok logo nejak vymyslim a dam tam nejake normalnejsi pismo. Jeste nejake postrehy?

Btw. k te vizirce neco mate? Dik.
Nox_lbc
Profil
Vizitka je, mimochodem, otřesná ... dnes letí moderní čistý design, bez zbytečných gradientů, techické písmo (Comic Sans ne prosím, néééé ;-)) ... bez obrázků (cliparty apod.) ... zkus to znovu ...
Anonymní
Profil *
Nox_lbc: není to COMIC SANS ani clipart, ale to je jedno. Duležitý je, že se Ti nelíbí.

Ad web) Písmo i logo jsem předělal do sned pro všechny přijatelnější verze. Takže nějaké komentáře Pls.
Flip
Profil *
ta vizitka je fakt otřesna... ten gradient ..hm skoda mluvit... zkus to udělat přímočaře bez nějakých složitých přechodů.. a barva toho letadla je taky strasna...btw myslim ze by bylo lepsi dat tam nejaky mikrobus nebo neco cim se ta firma zabyva... a ne letadlo...
RaDeoon
Profil *
Já jak to četl tak jsem myslel že létáte nějakým letadýlkem po Praze, jako vyhlídkové lety :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0