Autor Zpráva
peperman
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

tak tady je můj výtvor...mé stránky
pokud budeš v koncích použi kód

www.sweb.cz/peperman
Str4wberry
Profil
chtělo by to načíst celý hned na začátku po každém kliku se na to musí čekat a koukat na nabíhající procenta :(
šukal
Profil *
Hrozně špatně se v tom orientuje.
DoubleThink
Profil *
Dost dlouho mi trvalo, než jsem si všiml, že čárový kód je submenu.
Zvuk na začátku je špatně zacyklený (jdou poznat konce cyklů).

Jinak samotné grafické práce jsou hodně zajímavé - web je bohužel o několik tříd horší.
niky
Profil *
Já jsem si submenu vůbec nevšiml, a kdybych si nepřečetl předchozí příspěvek, tak to vůbec asi neobjevim... Jinak se mi ještě nelíbí, že když kliknu na nějaký odkaz, tak musim zbytečně čekat než proběhne animace tech teček (nemyslim loading).
Ale grafika je fakt pěkná, to se musí nechat.
dredie
Profil *
z grafickeho hlediska velice zdarile (RE5PECT :), z weboveho hlediska par nedostatku, ktere tu uz byly vice mene vycteny... jeste bych pridal hudbu, ktera me subjektivne sere protoze mam porad pustenou svou muziku :) oprav tyhle chbybicky a bude to dost cool!

D.
monarcha
Profil
S těmi zvuky na pozadí souhlasim_buď tam dát něco, kvůli čemu už by mi stálo za to vypnout vlastní muziku a nebo neozvučovat vůbec. Jinak pěkný, líbí se mi, když mají stránky netradiční ovládání. Co se týče čárového kódu, přidal bych tam nějakou animaci při otevření toho "hlavního okna", třeba nějaké zablikání nebo tak něco, aby to člověka upozornilo. A možná aby šlo kliknout na celé výšce čárového kódu, ne jenom na čísle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0