« 1 2 »
Autor Zpráva
Wera
Zhodnoťte werix.wz.cz
Nox_lbc
Dobrá sranda ...
Wera
Co tím myslíš ??
none
TO JE PŘEHLÍDKA BLUEBOARD APLIKACÍ? .-)
Wera
Ty tam nevidíš ty ostatní odkazy ??
none
* wERO tahle stránka je předpokládám tovje první
* kod strasný
* neuspořádaný nebo rozhozený design
* grafika hrozná
* ... ty strýnky jsou prostě směsice nějakého softwarového výplodu.
Wera
Co máš za prohlížeč ??
Miloš
Pejsek a kočička vařili dort. Splácali věci, které chutnaly jim. Pochop, že třeba myši do dortu nepatří. Na stránku nepatří jezdící text (ten se taky líbí jen některým autorům, případně jejich šéfům – zadavatelům); pozadí, nad kterým je text špatně čitelný. Zbytečné obrázky…
A to mám pocit, že jsem zhodnotil zdravotní stav morem nakaženého slovy „má tik v oku a chybí mu levý boltec“.
Wera
Ten jezdící text odděluje hlavičku od zbytku...
filip186
LOL
Zakázání kopírování textu = dobrá blbost fungující jen v IE
Zakázání zobrazování kontextovéo menu = k čemu to je dobrý? K ničemu.
Anonymní
Profil *
Ty píčo, co to ***** jako je ? Seš uplně vylízanej *****, proč to sem cpeš ? Ty stránky sis vythánul z prdele ?
Casero
Anonymní - moderator má práci

jinak, je to opravdu hrozné, zkus se podívat na jiné weby, jejich kódy, grafiku...a sama si to zkus shodnotit
Coolman
No upřímně - opravdu pekelné - a to po všech stánkách.
Nezapomeň, že jsi na diskusi jakpsatweb! Trochu si projdi základy a snad už se tu nikdy nic takového neobjeví.
Wera
Co konkrétně je tam tak hrozný ??
filip186
Všechno.
Malidian
To Anonymní

Jsi ubožák, každý nějak začíná, takže se laskavě uklidni...
Wera
Potřebuju vědět co konkrétně abych to mohla změnit, aspoň nějaký příklad, jinak se nehnu.
Anonymní
Profil *
To Anonymní

Jsi ubožák, každý nějak začíná, takže se laskavě uklidni...

Tak to ses zmohl na hodne, prej UBOZAK a co ses ty, ty kurvo vypelichana ? Tvoje matka suka kone.
Coolman
Docela jsem se i pobavil :-)
1)Zajímavá je obzválště myšlenka odkazu s e-mailovou adresou. Když kliknu na tu adresu, tak jsem přesměrován na jakýsi další blueboard nesmysl (aby se tam ty ostatní necítily asi osamocené).
2)Výborná je mapa stránek, ponevadž bez nich bych se tam snadno ztratil.
3)Pravé tlačítko nefunguje proč? Aby bylo "těžší" nedejbože zkopírovat nějakou část "kódu"? Nebo se ti pohyb po stránkách zdál moc fádní?
4)Chybí mi tam copyright a ještě možnost "přidat k oblíbeným" nebo "nastavit jako domovskou stránku".
5)Reklama wz.cz se očividně lekla.
6)Docela by mě zajímalo, co by "kódu" řekl Plaváček... :-)
Coolman
->Werix

Mám-li být objektivní, tak tohle prostě smaž CELÉ!
Udělej to úplně znova (hlavně ne stejně ani podobně).
Začni např. centrovaným designem. Používej externí CSS styl.
Barvu pozadí dej nějakou příjemnou, nedávej tam obrázek.
Ať je to aspoň trošku symetrické, ne do oka bijící obrázek všude možně. Nakresli si to nejdřív někam na papír a pak se toho zkus držet.
Vykašli se na BlueBoard!
Gekon
Anonymní
Doufám, že nemáš dynamickou IP...
Wera
Proč symetrické ? Já to chtěla originální...
Uroboros
Profil *
To se ti povedlo, máš to tak originální, že je to fakt strašný, ak radí coolman, celý to SMAŽ a začni znova.
Coolman
Originální to tedy opravdu máš :-)
Hele, jestli sis ten web udělala pro sebe, tak prosím.
Jestli cheš někoho donutit, aby tam ještě jednou vstupil, tak to smaž a začni odznova.
Vykašli se na nějké zákazy pravých tlačítek, pohybující se texty, na ty hodiny taky (od čeho jsou hodiny na liště?!)
Vynech složitosti a koncentruj se na funkčnost a design.
Malidian
To anonymní

Kamaráde, já jsem dokázal ledacos, ale s tvorbou internetových stránek spíše začínám...
A nemám rád lidi, kteří sprostě nadávají druhým jenom proto, že něco neumí tak, jak by si někdo představoval.
Dávej si pozor na jazyk, internet není anonymní médium! Někoho můžeš naštvat a budeš mít zbytečně problémy, ber to jako přátelskou radu.
klokyn
Toto nikomu nehovorievam, ale teraz musím: Je to vážne zlé. Pozri sa na to takto - je to akoby si v škole odpovedala s nejakého predmetu, na ktorý si sa sama prihlásila. Veľmi chceš dostať jednotku, avšak tvoje vedomosti sú tak slabé, že k odpovedi využívaš všemožné prostriedky, aby si dosiahla dobrú známku. Nakoniec však dostaneš päťku a navyše sa čuduješ "prečo".

Tvorba webu má svoje pravidlá, ktoré využívame vo svoj prospech. Ty však na pravidlá kašleš. Skús to znovu, ale tentoraz z úplne inej strany, ktorá sa možno volá jakpsatweb.cz.
dracek
No Wero, tato stránka je opravdu "odpuzující". Chápu to, že jsi začátečník a chtěla jsi něco velmi originálního, ale toto je až příliš.

Jak psali tady pánové nade mnou, chtělo by začít znovu a hledat inspiraci v nějakém jednodušším úspěšném webu.

Každý web by se měl dělat podle určitých pravidel.
Namátkou:
mělo by se dodržovat:
Psaní validního a sémantického (nevrhněte se na mě, já na ni donedávna "dlabal"...) kódu, který zpracují všechny prohlížeče.
Jednoduchý, kontrastní vzhled webu, tak, aby se lidem dobře četlo.
Žádné blikající, poletující texty, které zbytečně rozptylují....

.... a tak dále.....

Na začátečníka je celkem slušný výkon, ale chtělo by začít od začátku. I můj první web byl ošklivý, využívající rámce ale propracoval jsem se až k dobrým, relativně "pěkným" webům. Ale nikdy mi tam nelítaly texty :D

Celkové hodnocení 2/10 ale nic nevzdávej a snaž se dál
RaDeoon
Profil *
LOL to je pěkné, malování...
DoubleThink
Profil *
Anonymní (66.165.172.163)
BAN - 60dní
Coolman
Anonymní (66.165.172.163)
BAN - 60dní

Zbytečné -> obrázek
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.