Autor Zpráva
Janko
Profil
Jaký je váš názor na http://pack.gamelite.net ?
Catch
Profil
No uprimne receno stranecka nic moc :) Par pripominek :) Stranka je zatim temer prazdna coz zatim nevypada dobre. V menu je aktyvni jako odkaz pouze text a vzhledem k malim pismenkum se clovek musis soustredit pouze na text aby zmackl odkaz. Udelej to tak aby jednotliva zalozka byla cela jako odkaz. Hlavicka a logo zadne coz je skoda, protoze uz takhle stranka o sobe nic nevypovida a bez hlavicky je to jeste horsi. Kdyz na stranku vlezu vubec netusim vo co go :) Na vsech strankach stejny Title je take chyba. Neklikaci "logo" . No celkove tedy nic moc :) bez obsahu spis nic nez moc ;)
Railbot
Profil
- nepochopil jsem o čem web je
- grafika není nejhorší, ale pravý dolní roh to černé cosi je nějaké zubaté, nepěkné
- neměl by se objevovat zápis typu <br /> <br /> <br />
- máš tam uzavřený odkaz, který ovšem nikde nezačíná
- máš tam odstavec a v tom další odstavec
- stránka postrádá doctype, ale to není chyba

Jinak tam není nic dalšího k hodnocení.
Janko
Profil
Jo já vím, to byl zatím takový pokus, spíš po grafické stránce. Pracuju už na vylepšení a ty průběžně dodávám na adresu http://beta.gamelite.net
Railbot
Profil
Janko
Tak jsem se podíval na tu betu a to je děs a hrůza, zapracuj na tom. Máš tam chyb jako máku. Hlavně odstraň ty <br> a &nbsp; nauč se používat padding a margin.

Nevím jak chceš s takovým webem publikovat nějaké HTML tutorialy, když horko těžko dáváš dohromady svůj web.
Catch
Profil
Vzhledem k tomu, ze jsi si z mich predchozich rad moc ponauceni nevzal tak asi nema cenu se opakovat.
Vít Dlouhý
Profil
...a co chceš hodnotit na bezplatné šabloně stažené z internetu?
Railbot
Profil
Vít Dlouhý
...a co chceš hodnotit na bezplatné šabloně stažené z internetu?
A já už myslel, že se tady konečně našel vcelku vkusný design vlastní tvorby. Iluze je pryč :D No mohlo mě to napadnout...
Catch
Profil
Vít Dlouhý: He, he a je to venku :))) Tak tohle nikdy nepochopim.
vrabec
Profil *
jo libi se mi to , i css vypada dobre ,ale je to nevalidni , nemas tam doctype...

btw ?

<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />


:D:D:D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0