Autor Zpráva
zajva
Profil
Ahoj,

připravil jsem pro užívání zdarma prográmek v MS Excel, nejlépe XP a výše. Je "poháněný" pomocí VBA atd. Proto je nutno povolit makra, nejlépe střední úrovně.

Jedná se o universální databázi webových stránek, souborů uložených na disku PC, případně kontaktů na osoby atd. v množství až 65 000 záznamů. Výhoda je ta, že se nemusí instalovat a lze ji používat i z přenosného média s možností záznamu. Je velice malá a vybavené spoustou dalších funkcí, například výpisem údajů z hostitelského PC, stahováním a zpracováváním údajů z jiných aplikací, jejich odesílání. odesílání SMS zdarma pomocí sponzorovaných bran a mnoho dalších. Navíc jde buď automaticky nebo ručně uživatelem upravovat dle vlastních potřeb velikost jednotlivých prvků. I když je zdarma, přiznávám, že se jedná o můj reklamní materiál výrobce software pod MS Excel, který však záhadným způsobem nemůže získat ani zakázku, ani nabídku pro zaměstnání. A to i když umí zapracovat téměř cokoliv do funkční podoby a určitě by se za pomoc přiměřeně revanžoval. Jedinou výhodou pro mne je, že při uzavírání souboru dojde automaticky k připojení na mojí stránku. Je to hlavně proto, abych mohl zdokumentovat, zda program skutečně někdo využívá. Za to se omlouvám. Může li mi někdo pomoci s mým dilema, budu velice rád a předem děkuji. Rovněž budu vděčný za náměty, čím prográmek vylepšit.

Soubor je ke stažení z http://zajva.lexico.cz/soubory/AA_Uni_Data.zip a je velký asi 450 KB.

Vašek
zajva
Profil
pomůže někdo?
HajekJirka
Profil
Dobrý večer,
na můj vkus má "program" zbytečně moc barev a strašně dlouho se ukládá.

Kolik si tak účtujete za vytvoření nějakého programu?
zajva
Profil
Dobrý večer,
záleží na podmínkách a možnostech. Určitě vše domluvou. Mám mnoho programů
užívaných v různých sférách lidské činnosti a velice oblíbených. Nějak však
nemohu prorazit do profi sféry. Banality typu barev lze jednoduše řešit
podle požadavku. Rovněž vše ostatní
V.Zajíc
HajekJirka
Profil
Tak prosím napište alespoň přibližnou cenu programu, který by tisknul složenky (jméno, ceny, příjemnce,...).
Popř. program na tvorbu faktur (daňových dokladů).
Děkuji
zajva
Profil
Nechci zde obtěžovat další uživatele i dyž to před nimi nehodlám tajit. Přiznávám, že nemám nejmenší představu o ceně této práce i když vím, že to není tak velký problém vytvořit. Prosím, ozvěte se na moji soukromou adresu uvedenou na mé stránce a nabídněte. Velice rád se přizpůsobím. Protože mám možnost konzultace i do současné doby neřešených situací s dalšími kolegy, věřím, že by jste mohl být spokojen. Kolegové kteří vypomohou, rovněž.
Václav Zajíc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0