Autor Zpráva
sob raider
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Tak sem hodím můj výtvor nudy... nečekejte od toho nic velkýho, a závratnýho, ale co... dabing je nekvalitní, ale snad tomu bude alespoň trošku rozumět... má to celkově pár much... no dobře, celé hejno much, ale třeba se zalíbí...

the Wall
Gekon
Profil
Bohužel, nic nevidím, sobe. FF 2.0
Miloš
Profil
Milá blbina.
flz
Profil
celkom fajn :D
Ezekiel
Profil
Jak řekl Miloš, mílá blbina. Zprvu jsem se vyděsil, poté ale i zasmál. :)
Gekon
Profil
A proč jí tedy nevidím ani ve FF 2.0, ani v IE?
Gekon
Profil
Už jo:)
Birrdy
Profil *
Dobrý :) i úsměv to vyloudí ;)
sob raider
Profil
To jsem rád, že se alespoň trošku zalíbilo... pokud vytvořím něco dalšího, tak to sem zase nahodím... ;o)
dinkousek
Profil *
jj docela good.V čem jsi to dělal?
habendorf
Profil
Lepší by to imho bylo bez těch řečí, jen s muzikou.
venca163
Profil
habendorf
podle mě zas ne..bez nich by to nebylo takový...=)
a i kdyby tam "ty řeči" byly napsaný, tak to ztratí 51% úspěchu - to, jak je to namluvený=)

sob raider
dobrý=)
přidal bych třeba nějaký posuvník - abych se moh pohybovat po animaci dle libosti
sob raider
Profil
Tak jsem našel kdesi v zaprášené složce jednu minianimaci, kterou jsem kdysi vytvořil... není to žádná sláva, ale i tak to sem dám... :-)

http://www.secret-operations.wz.cz/smoula.html
Aurelius
Profil *
Z pohledu začátečníka ,který se rozhodl že ho víc baví hry než animace a dokonce ještě ani nemá soje první 2 hry na webu je to bomba
fogi
Profil *
nic
fogi
Profil *
v IE nic
andering
Profil
hehe, myslim ze budoucnost maji lide co maji napad :).... me se to mooc libii,a pozaduju sireni pod GPL licenci :) andrew
sob raider
Profil
Tak jsem po dlouhé době dokončil další animaci... takže pokud jí chcete zhodnotit, prosím:

HALUCINACE

Konec hlášení....
flz
Profil
drogy jsou špatný, áno? :D
GRAFIQUE
Profil *
FUNNY!

kouknete na uvodni flash
sob raider
Profil
GRAFIQUE: To je sice pěkné, ale možná by nebylo na škodu, kdyby sis na to založil svůj vlastní topic... přecejen tvá tvorba už "moje malá animace" , jak se toto fórum jmenuje, není... ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0