Autor Zpráva
Ivet
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
Anonymní
Profil *
Menu mě prásklo do očí - snad by byl lepší souvislý proužek pod fotečkama. A možná v šířce přes celou obrazovku, s výškou do 2/3 výšky horního pruhu.
quinux
Po grafické stránce se mi to líbí a je to hezké, ale dle mého názoru jsou tam následující chyby:
-text napravo v logu (zaměstnání a sebere...) je ztracený a nečitelný
-obrázky u menu jsou příliš velké a mám pocit, že přebíjí to menu
-formulář pro kontakt je strašně malý
-barvy u těch kontaktů (jak formulář tak adresa) se mi zdají dost špatně čitelné a to především z toho důvodu, že ten web je v podstatě přímo určen postiženým tak bych na přístupnost kladl opravdu velký důraz
Railbot
Té červené je tam hodně, přijde mi až moc agresivní a odvádí pozornost od textu. Formulář dole je příliš malý, hlavně box pro samotný text. Nápis "czech republic" pod názvem firmy není k přečtění, člověk to musí zkoumat, než si to poskládá dohromady (písmenka jsou hodně malá a mají až příliš velký rozestup).
Peca
Celé je to moc nalepené nahoře, hlavně logo.
Jak chcete přinutit prohlížeč, aby text plynule rozdělil do několika sloupců? Nechápu proč designéři dělají takovéto "ideální" návrhy, kde všechny sloupce jsou stejně vysoké. V praxi je to nesmysl. Při zvětšení písma budou tak tři slova na řádku.
Walter
Profil *
Logo je zvlastni, u menu se me nelibi jeho hranatost a jak je obtahnute bilim boardrem. Obrazky v hlavicce me tam nesedi. Vybral bych jeden kvalitni a pres celou siri prostredniho obsahu. Tot muj nazor.

Jinak obsah vse pod hlavkou je dobry.

Zkus tomu dat vzdusnost.
Ivet
Děkuju za kritiku.

quinux:
text napravo v logu - zvětšen a větší kontrast
obrázky u menu - při zmenšení už by asi nebyly moc zřetelné
formulář - zvětšen
barvy u kontaku - dán větší kontrast

Railbot:
klient chce výraznější stránky, tak proto použita "odvážnější" červená na menší objekty
boxy u form - zvětšeny
nápis "czech republic" pod názvem firmy - je to součást jejich loga, které je bohužel řešeno takhle - pro větší čitelnost "czech republic" by se muselo celé logo zvětšit snad až na poloviny šířky stránky (to by byl děs běs :)

Peca:
nalepené logo, stránka nahoře - velké logo, v zadávání fotky do hlavičky, je to kompromis, aby hlavička nebyla zase příliš vysoká a vlastní obsah příliš dole
3 sloupce - pokud to při stylování nebude vyhovovat, změním to na 2

Walter:
fotky do hlavičky - snažila jsem se vybrat, co nejlepší, přes celou šíři hlavičky nemám
tomikimot
Ta červená je hodně nepříjemná, ani jsem ten text nedočetl. Navíc v těch sloupěčcích se špatně čte, nehledě na to, že ten prostřední začíná výš než první.
Na první pohled není dost jasné o čem to je. Nejdřív jsem myslel, že nějaká přepravní společnost. Pak jsem to jakžtakž z textu pochopil, ale stejně bych měl pochybnosti.
Z webu mám takový podivný pocit, jakoby se měl každou chvíli rozsypat a jednotlivé části odplout do pryč.
V hlavičce je moc zbytečných horizontálních pruhů a pod ní pak strohý volně plující text.
Mezi fotkami by bylo imho lepší bílá barva místo toho prosvítajícího pozadí.
Jo a ten text vpravo nahoře je stejně nečitelný.
Nebij mě, můj pocit.
Ivet
Prosím o kritiku kompletní prezentace
(kromě tiskové verze)

provedeny menší úpravy v grafickém návrhu, výrazné barvy, logo v zadání od klienta

Předem díky
Mistr
Ivet
(1) Osobně bych udělal odkazy i z fotografií nad menu.
(2) Na stránce O firmě máš loga vespodu klikací, na stránce Reference tomu tak není. To byl záměr?
(3) Věta Chytrá investice proto, že Vaše rozhodnutí podpoří zaměstnanost osob se ZP, chytrá investice proto, že je bezesporu lepší než platit povinný odvod státu (částka jde ze zisku společnosti pokuta) nakoupit potřebné služby od společnosti Bohemia Trade jako náhradní plnění (nákladová položka). ve stránce Chytré řešení je nějaká "divná", ne?
(4) Podobně ve stránce Potenciál věta Zároveň také naplní přirozenou potřebu firem, které je dnes zahlceny většinou nabídkami pracovních rukavic, dřevěných reklamních dárků a podobných produktů, jejichž potřeba je vyvolána pouze uměle a účelově. Vím, Tobě jde především asi o grafiku než text, přesto na to upozorňuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0