Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Už předem vím, kolik tam bude textu a tky moc dobře vím, že ho přidávat nebudu. No koukal jsem se na jeden film a ak mě tohle napadlo, tak co vy na to?

http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/old_style.png
Lexter
Profil
Ou to jsem byl já.
Railbot
Profil
Nechtěl bych to kódovat :))
Hafo obrázků, málo místa na text (i při tom množství by to chtělo udělat větší - provzdušnit)
Lexter
Profil
Nechtěl bych to kódovat :))

Díky bohu že taky nebudu :) To by mi trvalo týdny při mé znalosti kódů. No myšleno jen obrazně


málo místa na text

Na to už jsem odpověděl výše.


(i při tom množství by to chtělo udělat větší - provzdušnit)

Pokusím se.
dracek
Profil
Nechtěl bych to kódovat :)) Díky bohu že taky nebudu :)

chudák Aldred :)

Ale je to celkem pěkné...
Lexter
Profil
A vida, ty ho asi znáš že? no bude na to mít času, kolik bude jen chtít :)
Anonymní
Profil *
Tak kromě toho loga které je vlevo nahoře mi to nijak středověké nepřijde (hnědá mi nepřijde středověká) ale o to asi nejde jinak se mi to opravdu líbí.
dracek
Profil
A vida, ty ho asi znáš že?

Znám, osobně. A velmi mě zajímá, jak se s tím popere.

A zpátky ke kritice:
> způsob, jakým je to udělaný (navržený) se mi líbí

< málo místa na text, ale to až tak nevadí
< nelíbí se mi to modře zbarvené pozadí
< ta "skautská" hvězda dole mezi odkazy je na středověký styl až moc moderní
< oddělení odkazů (|) je podle mě až moc výrazné, chtělo by světlejší

Celkově: protože věřím, že to opravíš/upravíš tak dávám 8/10
Lexter
Profil
Tady je trochu jiná verze : http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/old_style_2.png

Budou se dělat dva návrhy, jeden bez hvězdy a jeden s ní.
Aldred
Profil
Lexter
Ja bych udelal jen jeden, a to bez hvezdy...za prve ta hvezda nici celej vyraz stranek (hold cely je to ve stredovekem kabatku a najednou takova hvezda pripominajici mi AKCE -50% na letaku nejakych hypermarketu) a za druhe i pro kodera by to bylo asi kapicku lepsi bez toho :-)
Plaváček
Profil
Aldred

Pokud jsi ten, kdo tenhle experiment bude kódovat a dokážeš to vyrobit tak, aby layout vydržel i při jiné velikosti písma, než stanovil grafik, pak ti osobně nabídnu místo ve svém týmu jako nejlepšímu kodérovi v Čechách a okolí. Pochopitelně obezličky typu iframe nebo overflow u blokových prvků neberu v potaz.
Aldred
Profil
Plaváček
jo,kodovat to budu, psal sem uz Lexterovi ze s tim textem se neda nic delat (alespon zadna moznost nebo aspon naznak moznosti me nenapada). Ale pokud bych to nejakym zazrakem vykoumal, tak se tesim na spolupraci ve vasem tymu :-D
Plaváček
Profil
Aldred

Nevykoumáš, je mi líto. Tento design je klasickou ukázkou toho, jak se web dělat nemá. Podřizovat obsah vzhledu je cesta směrem k peklu a sebelepší kodér z toho kvalitní web neudělá. Nic ve zlém, ale na tomhle bych si vylámal zuby i já. Respektive - odmítl bych se na tomhle experimentu podílet.
matqo
Profil
co tak dat miesto tej hviezdy taku stredoveku pecat s nejakym erbom ? :) to by tam celkom sadlo myslim.
Knopi
Profil
Já osobně se k tomuto nelehkému úkolu s pružným layoutem hlásím a rád bych to zkusil. Ne, že by mi šlo o místo u Plaváčka (potom touží snad každé malé webdesignerče) :o), ale věřím, že by to relativně udělat šlo, i když mě to asi bude stát pár šedivých vlasů. Takže jestli máte zájem, rád se toho zhostím...

P.S. Ale bez té hvězdy. :o)
Anonymní
Profil *
Nejrve uvidíme. jak si s tímto poradí Aldred :) Tak tedy beze hvězdy :)
Knopi
Profil
Tak mě případně kontaktuj p.knopp@centrum.cz. Myslím, že by to mohlo dopadnout poměrně dobře.
Lexter
Profil
Dobře, zapíšu si mejl :)
Knopi
Profil
Lexter: Oukej, je to na tobě. Čas si určitě najdu. Pokud budeš mít opravdu zájem, tak se určitě domluvíme. :o)
Aldred
Profil
Knopi
Varuji te, nelez mi do zeli :-) to je moje pracicka :-P
Lexter
Profil
Začíná to být tak trochu OT, ale i tak napíšu. neboj Vojto máš úpřednostní právo :)
Knopi
Profil
Aldred: Já se nikam neženu, to zase pozor. Jen podávám případnou pomocnou ruku. Chraň mě ruka páně, že jsem ti to nechtěl vyfouknout. :o) Mě je to celkem šumafuk...
Dero
Profil
ale věřím, že by to relativně udělat šlo

Ušetři si čas a nervy - bez úpravy grafiky to opravdu nelze. Stačí, když se podíváš na okraje a pozadí boxů - nemůžeš nastavit žádný repeat.
Knopi
Profil
Dero: Máš samozřejmě pravdu, drobné úpravy by byli třeba.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0