Autor Zpráva
honzzyk
Profil
doufam ze staci napsat jen link.... www.sachnp.wz.cz a piste co tam je spatnyho
honzzyk
Profil
tak to vypada ze se to kazdymu libi :D to je supr....ale byl bych radsi kdybyste fakt nekdo napsal
Lexter
Profil
Mo mám-li říct, pravdu a nebudu-li reagovat na tvůj druhý příspěvek, musím říct, že je to velmi slabé.

1) tlačítka v menu - vyhoď
2) pouadí stránky- vyhoď - je to zcela nevyhovující
3) pozadí obsahu- vyhoď


No byla by toho strašná spozusta, já bych doporučoval kompletní redesign, kód hodnotit nebudu, nejsem na to stavěný.,
James_Scott
Profil *
koukal jsem do CSS souboru a musim rict ze v tom mas trochu bordel....
newim proc jinak vsechno delas prez iframe?
Ta grafika by se mela opravdu predelat,to je hruza... hlavne to pozadi,a celkove to absolutne nezapada do sebe
honzzyk
Profil
No ja wim ze to je hruza. Sem zacatecnik a tohle jsou moje prvni stranky (no teda vlastne druhy tem prvnim se ani nedalo ani rikat stranky :D).
Pres iframe to delam protoze nevim jak to udelat abych to nemusel davat na kazdou stranku zvlast...
Mistr
Profil
honzzyk
(1) Absence klikacího loga.
(2) Písmo není kontrastní vůči pozadí.
(3) Nepodtrhávej nic, co není odkazem; jen tím mateš čtenáře.
(4) Proč jsi zvětšoval ty obrázky ikon v pravém sloupečku? Takhle zvětšené vypadají, dle mého, strašně.
(5) Předpokládám, že bys byl rád, kdyby mezi vás, šachisty, přišli další zájemci o tuto královskou hru. Tak proč jim tajíš, kde se scházíte? Uvést jen DDM je moc málo. Chce to nějakou adresu.
(6) Odstaveček "Kde se scházíte" nepiš jako souvislý text, nýbrž jako soupis typu:
Pondělí - 15 hodin - děti
pátek - 19 hodin - dospělí

Je to přehlednější a každý se to hned dozví; nemusí se zdržovat čtením článku.
(7) Co takhle nějaké fotografie, nebyly by?
Anonymní
Profil *
Mistr
(1) Absence klikacího loga.
Co to je klikajici logo???
(2) Písmo není kontrastní vůči pozadí.
Vzdyt pismo je hnedy a pozadi zluty....
(7) Co takhle nějaké fotografie, nebyly by?
Casem bude vsechno akorat ropa ne...
honzzyk
Profil
...to predtim sem psal ja ale zapomel sem se prihlasit :D
Mistr
Profil
Anonymní alias honzzyk
Co to je klikajici logo???
Klikací logo má i tato stránka, kterou si právě čteš. Zkus si klepnout na obrázek

Po kliknutí na ten obrázek v záhlaví stránky se dostaneš na titulní stránku webu. A to je přesně ono. Když ve webu zabloudíš, klepneš na logo a jsi hned hned na začátku a můžeš po webu pátrat znova. Krom toho je to dnes již prakticky běžná součást webů.

Vzdyt pismo je hnedy a pozadi zluty....
To není pravda. Pozadí je světle hnědé a písmo tmavě hnědé.
honzzyk
Profil
Aha...no tak sem zas o neco chytrejsi :D.
Uz se pracuje na cele prestavbe stranek...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0