Autor Zpráva
Catch
Profil
http://cssgalerie.net/ Zde odkaz :)
HeWeR
Profil
Neříkal si, že s galerií končíš? :o)

Co se týče designu: pěkné, jednoduché, hodící se ke galerii. Jen ten odstín té modré v záložkách mi nesedí :)
Catch
Profil
Jo, jo ale viz muj clanek http://www.qbwebdesign.net/blog/?text=36-css-galerie-opet-v-plnem-prov ozu-a-v-novem-designu neni to proste tak jednoduche :)) Jinak diky :)
klokyn
Profil
Treba uznať, že je to oveľa lepšie ako predchádzajúci vzhľad. Páči sa mi nápad s "oceneniami". Ešte lepšie by bolo užívateľské hodnotenie, ale viem, že v RS2 to len tak nejde. Prajem veľa úspechov ;-)

BTW: Vidím preriedený archív - takže teraz je cssgalerie zameraná na krajšie weby?
Catch
Profil
Moc dekuju :))) Jinak Galerie neni protrizena ale jede uplne od zacatku a hodnoceni bude krapet prisnejsi :) Nebude to ale zadny moderni web :) No uzivatelske hodnoceni by byt mohlo ale kdyz se podivas na jine sveove galerie, tak tam stejne to nikdo moc nepouziva :)
Railbot
Profil
Design nijak neoslní. Má další galerie smysl? Takových jsou desítky a těch nejlepších jen pár, na které žádná další nemá. Hlavně v našich končinách je víc galerií úplně zbytečná věc, jelikož pěkných webů na úrovni je málo. Moderníweb stačí, a jako pohled do minulosti stačí Štříbrné jehličí.
Plaváček
Profil
Railbot

Osobně bych nebyl proti, kdyby něco podobného jako Stříbrné jehličí zase vzniklo. Ostatně v Jehličí se tolik nehledělo na technické zpracování jako třeba na Moderním webu, ale spíš na grafickou podobu a nápaditost. Něco podobného na českém netu chybí, což může být šance pro někoho z vás.
Railbot
Profil
Plaváček
Souhlasím, ale to si žádá lepší zpracování. V tomto konkrétním případě vidím weby, které už v nějakých galeriích jsou = nic nového. A za další na webu mají zlaté, stříbrné ocenění...ale nikde se mi nikdo neobtěžuje vysvěštlit podle čeho a jak jsou weby touto galerií hodnoceny. A jak říkám - nových webů na vysoké úrovni zase není tolik, aby na to nestačila jedna galerie, ale muselo jich tady být sto.
Catch
Profil
Railbot: Vis ono ma galerie uz pomalu bude slavit prvni narozeniny a smysl zajiste ma :) Pouze ma galerie mela pauzicku protoze jsem prehodnocoval co dal. Nakonec jsem se rozhodl, ze celougalerii predelma a zacnu uplne od zacatku. Doufam, ze se CSS Galerie vrati do podvedomi webdesingerske komunity.
Catch
Profil
Plaváček: Dekuji za podporu :) jak uz jsem psal CSS Galerie zacala od zacatku jelikoz kdyz jsem ji poprve pred rokem zalozil, nemel jsem zase at takovou predstavu jak ji vest jako mam ted. Doufam, ze zmeny jsou klepsimu. A jak pisete ma CSS Galerie nikdy nebyla modernim webem ale spise opravdu galerii graficky napaditych peknych stranek :)
Railbot
Profil
Catch
Jak rikam - weby, ktere tam vystavujes, jsou uz davno i nekde jinde. Nulovy prinos. Aspon tam dej vysvetleni podle ceho se tam hodnoti a co musi web splnovat, aby byl ohodnocen "zlatem". Ne kazdy si tady bude jiste cist, ze jde jen o grafiku.
Catch
Profil
Railbot: No jo no hold uz jsem zvykli, ze se najdou i taci co zakazdou cenu budou brblat. Myslis si ze tu galerii delam pro sebe??? Delam ji pro lidi co chteji obcas zhlednout nejaky hezky web, najit novou inspiraci a td. Navic nechapu jake lepsi zpracovani by jsi si predstavoval??? Hodnoceni webu je rozdelene na zlate, stribrne a bronzove. Zadne presne specifikace nejsou dane. Kazdopadne do zlateho se dostanou jen hodne nadprumerne weby graficky i kodersky dobre zpracovane. Do stribrne se dostanou vetsina webu ktere se dostanou i do jinych galerii a bronozove je pro stranky ktere by bud meli nejaky zajimavi prvek nebo nebyli zas az uplne skvele ale meli by jiny plus. Nebo treba stranky ktere budu propagovat z duvodu dobreho umyslu. (charyta a td.)
Catch
Profil
Railbot: Je videt ze jsi minulou verzi galerie nezazil. Kdyby ani nemel by jsi tyti reci. Galerie je v novem kabate den v provozu a jelikoz povazuji za dobre aby tyto stranky v galerii byli tak tam sve misto proste maji. Pockej mesic dva a zacnou se ukazovat stranky nove. Uz nyni den po spusteni mam v mejlu 10 zadosti o zarazeni a tak to bylo i predtim. Dockej casu .... :))
Railbot
Profil
Catch
Urcite jsem minulou verzi zazil, ale nechodil jsem tam, jelikoz davam prednost zahranicnim galeriim, kde je k videni opravdu spickova a originalni prace ve vetsim mnozstvi. Ne weby, ktere uz byly 10x vystavene jinde.

Hodnoceni webu je rozdelene na zlate, stribrne a bronzove. Zadne presne specifikace nejsou dane. Kazdopadne do zlateho se dostanou jen hodne nadprumerne weby graficky i kodersky dobre zpracovane. Do stribrne se dostanou vetsina webu ktere se dostanou i do jinych galerii a bronozove je pro stranky ktere by bud meli nejaky zajimavi prvek nebo nebyli zas az uplne skvele ale meli by jiny plus. Nebo treba stranky ktere budu propagovat z duvodu dobreho umyslu. (charyta a td.)

Tak přesně tohle jako vysvětlení mi na webu chybí. Proč to nenapíšeš i do galerie? To jsem měl na mysli. Kdybych to tady z tebe nevydoloval, tak tam se nedočtu co a jak se hodnotí.
Jinak reci muzu mit jaky chci a preju hodne uspechu do budoucna ;)
moskyt
Profil
Catch

Urcite dobry napad, web se mi libi a snad se to ubira spravnym smerem. Jen to chce vydrzet.

btw. reci typu "to nema vyznam, takovych galerii je plno" hod za hlavu, kazdy dobry web jednou zacinal a prosel vyvojem a neni duvod si myslet, ze zrovna ten tvuj dobry nebude.
Catch
Profil
Railbot: No tak ja to tam tedy dodam kdyz myslis aby kazdy vjedel jake oceneni muze dostat :P Jinak CSS Galerie je pouze CZ a SK a ty se prevazne v zahranicnich galeriich neukazujou jen dost vyjmecne. Jinak diky :)))
Catch
Profil
moskyt: Moc dekuju za povzbuzeni :) Jak pisu vyse ma CSS Galerie funguje uz skoro rok jen jede ted od zacatku a v novem designu a tak doufam, ze novy design a prostredi pritahne opet byvale i nove uzivatele. Jeste jednou diky za podporu.
Vít Dlouhý
Profil
Držím palce!

Nesouhlasím s tím, že hezkých webů je na českém poli málo a že jsou přebrané. Pravidelně procházím weby různých webdesignérských studií a v referencích se najdou opravdu povedené kousky, které jsem zatím v jiné galerii neviděl (a že jich sleduji docela hodně). Moderní web je zaměřen trochu jiným směrem, takže prostor tu dle mého názoru je.

Nový vzhled CSS Galerie se mi líbí (určitě víc než všechny předchozí), barevně sice alá bartelme.at, ale hezké. Možná bych ale zmenšil hlavičku na výšku. Pod výpis devíti "kousků" na úvodní stránce bych dal rovnou odkaz na archiv, vracet se z tohoto místa zpět nahoru na záložky není zrovna ideální. Výrazně bych zmenšil písmo v patičce, k odkazům na RSS přidal ikonky a celkově celou patičku roztáhnul na celou šířku, obdobně jako je to u hlavičky.

Docela matoucí je řešení stránky "Tip na stránku", po kliknutí mě to uvítá textem "Napiš vzkaz některému z autorů", výběr adresáta je zbytečný, protože je tam stejně jenom autor. Předělal bych to celé tak, že by tam bylo pouze velké políčko pro zadání URL a nic víc... beztak se tam žádné jiné informace (autor webu, jméno toho kdo odkaz přidal apod.) nezobrazuje. Čím méně klacků se lidem po nohy hází, tím raději budou přispívat svými tipy na stránku.

PS: "Garfikův blog" - překlep
Catch
Profil
Vít Dlouhý: Ahoj Vitku diky moc za podnetne komentare. i ja si myslim, ze referenci se nachazi u nas v CR cim dal vic protoze ty studia taky hodne sleduju (i tebe ;)) Diky za podnety k tomu formulari :) Mas naprostou pravdu a pokusim se ho predelat tak jak rikas :) Proste jen pole na adresu a zdarec.
Jset take rad, ze se ti novy design libi. Paticku se tedy pokusim jeste roztahnout jak to bude vypadat a zmensim font.
Diky moc za komentar a rady :)
Catch
Profil
Railbot: Ted me tak jeste napadlo, ze ti doplnim to info o ocenenich :) Mam pripraveny i balicek ikonek ktere si bude moct uzivatel stahnout ze stranky a pokud obdrzi jedno z oceneni bude si moct umistit ikonku v barve sveho oceneni na svuj web :) Tot asi uz ted vse k ocenenim.
Railbot
Profil
Catch
Jinak doporučuju zapracovat na jazyce českém pro základní školy, protože už teď máš z ostudy kabát ;)
"charyta, vjedel"
Railbot
Profil
Catch
Fajn napad. I kdyz ikonku za oceneni si asi nikdo seriozni na svuj web cpat nebude (je to neco jako s ikonkama validni XHTML apod.), ale presto hezke zpestreni.
Catch
Profil
Railbot: No uvidim proc pak ne, treba do paticky malou ikonku nekdo si ji tam treba da rad :) Neni to povinost a tak jen kdo bude chtit, je to proste jen zpetna vazba na galerii :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0