Autor Zpráva
none
Profil
zde link - prosím zkritizujte
Zelda
Profil
1. Působí to na mě stejně jako tvůj příspěvek - dělaný narychlo ... hodně narychlo ... nedorámovaný ...
2. Přijde mi to napláclý moc nahoře.
3. Hover je ne zrovna čitelnou barvou.
4. Odkazy v hlavním menu bych dal malinko dále od sebe.
5. Logo, či hlavní nápis "in two people" - buď to nepřekládej, nebo ten překlad vymysli tak, aby nerušil tenhlavní nápis.
6. Ty kuličky u odkazů v hlavním menu bych tam nenechával.

Tolik názory laika, leckdy velice subjektivní. Celkově se mi to moc líbí.
Zelda
Profil
Jo a je tam málo prostoru využitýho pro samotnej obsah webu, tedy pro to, pro co lidi budou na web chodit.
Zelda
Profil
Jo a je tam málo prostoru využitýho pro samotnej obsah webu, tedy pro to, pro co lidi budou na web chodit.
mat
Profil
jen malá poznámka - tyhle stránky se tu objevují snad už popáté, změny jsou přitom nepříliš výrazné - přečti si prosím tě tohle téma http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11 (hlavně bod 1c)
a až příště budeš žádat kritiku stejného webu, postupuj podle těch instrukcí...
Wan-To
Profil *
Já mám právě na monitoru 16 barev a vypadá to dost divně ;-)
Marty
Profil
1)formátování vzhledu je příliš míchano do html, s vypnutými css, pak stránka vypadá tak trochu podivně
2)tenhle web je tady na hodnocení už poněkolikátý a podle mýho názoru se nejedná o nějaké velké změny, prakticky se změní jen ta hlavička
3)natahuje se to docela dost dlouho, na to jak je ta stránka obsahově malá
Pepee
Profil
1. Doctype
2. CSS
3. Tabulky

...první tam není, druhý tam je prapodivný, třetí by tam bejt nemělo
none
Profil
Takze zmenil sem design a pridal neco z flashe takze to posudte
Fred
Profil
Už je to zase o trochu lepší, než minule. Design je jako vždy osobitý a pěkný :-) .S kódem je to trochu horší. Protože se však držíš, doporučuji k přečtení Plaváčkův seriál na owebu.cz CSS a XHTML není žádná věda, je pěkně napsaný a vysvětluje úplné základy. Až to dočteš, tak pokračuj na 18ti dílný Pixyho seriál o css tady http://www.webtip.cz/art/wt_tech_html/wt_css01.html , jsou to kvalitní články na pomalých webech, tak si to třeba prosebe stáhni a uč se tím, že vyčistíš zdrojový kód a uložíš si to jako offline tutoriál. BTW obdivuhodná vůle.
Marty
Profil
Tu hudbu dej pryč akorát kazí dojem jinak docela pěkný stránce.
Co se týče zdrojáku, tak to co bych napsal, tu už řekl Fred.
Jinak grafika celkově je pěkná ale ještě bych přitvrdil, co se týče množství.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0