Autor Zpráva
Cejn
Profil *
Zdravim. Jsem skoro úplný začátečník, toto je mů první web který alespoň trochu za něco stojí. Jaký je váš názor? Případně poraďte co mám udělat líp. Předem dík!

Stránky
DJXjozin
Profil *
Nevím jestli je to záměr ale ve Firefoxu to podtrhávání a nadpisi či co to je přes stránku asi tak 5px
Dole odkaz Nahoru... to se ještě používá???
Moc se mě nelíbí že je to tak úzký ikdyž viděl jsem i užší web...

Ou a koukl sem do zdroje první co mě prásklo přes oči tabulkovej layout.... pryč s tím je to starý nepoužívá se to a obsah se zobrazí až po načtení celýho webu...
Dál už asi není co hodnotit
Cejn
Profil *
Jo dík moc, o tom tabulkovým layautu ví že je na nic, chystám se to co nejdřív předělat ... To v tom firefoxu záměr není, musím se na to podívat.
Jo, a to "nahoru", myslím že to není špatný, i když se dnes roluje kolečkem. Nebo už to fakt nemá na webu svoe místo ??
Mistr
Profil
Cejn
To strašně dlouhé načítání je velký problém. Existoval na to třeba i takový trik, že se stránka rozdělila do několika tabulek, které byly těsně pod sebou.

Á výborně, už se načetlo. Copak, že je to tak uzounké?

Proč máš menu psané částečně v češtině a částečně v angličtině. Vím, jsme v Evropské unii, takže je třeba myslet i na spoluobčany jiných zemí, ale Tebou zvolený způsob, myslím, není vhodný. Piš to menu celé pěkně v češtině (i když to pak třeba nebude tam "kůl" - pro anglicky mluvící spoluobčany cool).

Vady to má i jiné. Totiž neklikací logo a stále stejný nadpisek (tag TITLE v části HEAD).

A neškodilo by si ani texty po sobě ještě jednou přečíst. Občas bys našel nějaké to vypadnuvší písmenko - (...) rádi za cesťák v podstatě kdekliv, pokud (...).
Cejn
Profil *
Dík. Jo, texty po sobě překontroluju, dík za připomínku. No, s tim menu se to má tak. To už je zaběhlí, když se podíváš na stránky podobnejch kapel, uvidíš že místo knihy je tam book, a místo odkazů links. navíc je to celý pěkně kratší, což se mi taky hodí. Je jasné, že na jiných stránkách, by se to hodit nemuselo, a taky bych to tam nedělal. Samozřejmě to sebou nese i problémy. jako třeba že táta nevěděl co to je book a podobně. Ale kolik takovejch 50tníků půjde na stránky punkový kapely? :-)

Jo, na title jsem uplně zapoměl, musím to spravit. A tím klikacím logem jsi myslel udělat obrázkovou mapu z hlavičky například? udělat z Loga odkaz ? kam ? na index? promiň že se tak hloupě ptám .. :-)
dyžón
Profil *
jo, logo bývá odkaz na úvodní stránku.
Mistr
Profil
Cejn
promiň že se tak hloupě ptám
Naprosto nic se neděje, klidně se ptej.

Ano, klikacím logem jsem myslel odkaz na titulní stránku. Ostatně snad nejlépe Ti klikací logo osvětlí právě tato stránka. Zkus v jejím záhlaví kliknout na obrázek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0