Autor Zpráva
SPRD
Profil *
Správce mých webů, prosím o kritiku a poradu děkuji. www.spravce-deco.wz.cz
Faly
Profil *
Je to dobrý až na tu reklamu webu zdarma nahoře, a ta anketa a počítdlo, proč je tak daleko od sebe. A nelíbí se mi hover u počítadla. Tot vše od mně.
tozi
Profil
Faly

úplne súhlasim, fakt ten pravy stlpec je nejak divný a ten hover v menu no hrúza.
Miloš
Profil
— Neklikací logo.
— položky menu jsou divně u sebe a nevycentrované, připadá mi to (subjektivní dojem) jaksi nedoladěné.
— V patičce bych na Design By Deco dal <a href="mailto:…
— Zatím nejsou další stránky; budou mít, dofám, odlišný <title>. I na úvodní stránce bych ale title pozměnil: odkaz v menu zní Úvod, ale v <title> je anglické slovo Home.
— V prvním odstavci chybí začátek <p> (ukončovací </p> tam je).
Zatím není moc co hodnotit; kdy přibydou další stránky?
Bubák
Profil
Při vypnutých obrázcích není čitelná hlavička.
Proč je skoro v každé CSSdeklaraci [i]background-color:transparent;[/i?] Vždyť je to zbytečné.
Pokoušíš se o XHTML, ale máš tam několik závažných chyb. Miloš si všiml jenom jedné, zrovna té, které jsem si já nevšimnul.
Stránka vypadá velmi amatérsky.
Miloš
Profil
Ta hlavička není vidět kvůli background-color, který je tam ve funkci borderu (obrázek je menší). Stačilo by jinou (vůči textu kontrastní, klidně černou) barvu na pozadí + border; jen trochu překopat kód (BTW zunáš taky jiný tag než div?) třeba takhle:
<div id="logo">
<h1>DECO WEB</h1>
</div>
Bubák
Profil
Miloš
Jednodušší je použít border.
Miloš
Profil
Bubák
Pravdu díš, drbu se levým uchem za pravou rukou.
esemeska
Profil
Bubák
Miloš

proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite :)
SPRD
Profil *
Já vím že to je amatérský, prtoto chci kritiku je to má první stránka.
Fily
Profil *
Mě se to celé líbí až na to že není klikací logo. Jen bys si na tom měl víc propracovat ale na první stránku je to docela dobrý jenom kolik ti je?
SRPD
Profil *
Je mi 13 let.
SRPD
Profil *
Prosím aby ještě nikdo ohodotil mou stránku.
luk
Profil *
Proč, řekl bych že sme ti už vše napsaly
Křeček
Profil *
To fakt nikdo nepoznal že to je šablona? SPRD je Deco...
http://www.oswd.org/design/preview/id/3005
click
Profil *
Je křeček je dement
tiso
Profil
Na čase túto tému zmazať alebo zamknúť, nechať si hodnotiť cudzie šablóny ako vlastné dielo je minimálne divné...
tozi
Profil
skareda sablona :]
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0