« 1 2
Autor Zpráva
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Ale v jednom pravdu nemáš, že jsem si nenechal poradit:

Vezmu to postupně:

01.) červená - odstraněna,
02.) modrý cihly - odstraněny,
03.) neděkuji za návštěvu stránek,
04.) zavedena čeština do všech html,
05.) zavedl jsem klikací logo,
06.) přidal kontakty,
07.) přidán hover k odkazům,
08.) grafické počítadlo nahrazeno textovým,
09.) změna stylu tabulek,
10.) zrušení animací u novinek (s vyjímkou majáčku...),
11.) přebarvil jsem scrollbar podle typu Bubáka,
12.) nadefinoval jsem písmo pomocí css (Otas),
13.) celkově jsem zvýšil využití css.

Ovšem, pár věcí jsem ignoroval:

01.) nezavedl jsem patičku,
02.) kniha návštěv - do budoucna bych chtěl vlastní, zatím nic měnit nehodlám,
03.) rámy - o nevýhodách vím, ale celkově se stránek SDH Hajnice moc netýkaj (není důvod odkazovat na části našich stránek...), přijde mi to i jednodušší a tak...,
04.) barva pozadí - stále mi ta kombinace nepřijde tak očirvoucí, ale o tom ještě popřemejšlím...

A všem dík za nabídky, ale fakt bych si připadal blbě, kdyby to najedou někdo udělal za mě. Přecijen na těch stránkách už nějakou dobu makám... (první příspěvek v diskuzi je z 2.10.2005).
509
Profil
ja som to s tou cervenou ale myslel vazne, clovece....
Lexter
Profil
To nic, už se pokousím radit, vytvořil jsem nějakou grafiku menu (textového) a asi budu radit i nadále.

jen se mi nelíbí, e to pavel chce sladit do stejných barev jako originál.
Otas
Profil
Tak co chlapy, koukám že makáte?
Lexter
Profil
Mno je to dost těžké, když pomáhám jen radami, fakt omezené možnosti, rámy, atd.atd.... Však jsme spolu už mluvily Otasy :)
509
Profil
tu ale nepomoze ine, len mu zobrat PC..;)))) aspon myslim.... Vyzera to tak..;)))))
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
509: Ty tvoje názory člověka vždycky potěší... :-)))

Lexter: Tobě pochopitelně velký dík, myslím, že už teď je tam určitej pokrok znát... :-)))
Otas
Profil
Možná to tak "vyzerá", ale když si vzpomenu na svoje začátky, nebo si vzpomeň ty na svoje!
Otas
Profil
Hele Pavle mrkni na tohle, domuvili jsme se s Lextrem, že tě zlomíme k tomu PHP.
Je to splácaný za večer, ale bude to vypadat určitě líp.
Otas
Profil
Samozřejmě, že grafiku si ve finále uděláš asi sám, ale aspoň pro inspiraci. Lexter na ní začal pracovat, ode mě máš layout a php.
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Vy jste hrozný... Jsou opravdu moc pěkný, ale.... já nevím jak to říct... Prostě je na první pohled vidět, že jsem to já nedělal... Ale je to fakt pěkný.... Kurňa... Jsem sem neměl vůbec lízt... Nebo snad jo? Ach jo... Víte, moc se mi nechce zahodit rok práce a vyměnit to za sice moc pěknej web, ale bez jakýkoliv práce... Chci tím jen naznačit, že v tý hrůze je i kousek mě - jestli mi rozumíte...
Otas
Profil
Ti úplně přesně rozumím, já bych se na všechny vyprd a jel bych si to asi taky po svém. Jde o to, že se tím můžeš něco přiučit, přejít plynule na php a postupně to stejně předělat k obrazu svému. Aspoň graficky. Ale u těch rámů bych fakt nezůstával, je to zbytečně pracný. Na těch tvých stránkách je toho už poměrně dost, tak neváhej, dokonce bych řekl že by se ti pomalu vyplatil redakční systém. Mezi náma php rozumím asi jako "koza petrželi", všechno co s ním umím jsem se naučil tady nebo na intervalu, ale abych napsal nějaký svůj php script, tak to rozhodně ne!!
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Taky jsem si všim, že php se pomalejc načítá a tak... Začínáte mě přesvědčovat o rušení rámů, tak to bude to, co udělám... Zavedu tabulky, ale nebude to hned, jsem vysokoškolák a začíná nám zkouškový...
Aldred
Profil
Pavel - SDH Hajnice
Na tabulky se vykasli. Jestli chces jit vlastni cestou a nestojis o pomoc ostatnich (myslim tim tu sablonu od lextera a Otase) tak to delej sam, ale rozhodne ne v tabulkach ale v DIVech....tabulky uz jsou taky zastaraly....o DIVech si prectes zde a zde. Preji hodne stesti :-)
Otas
Profil
Pomalejš se to načítá protože to není vyladěný, jsem říkal že to je dělaný na koleni za večer. Jsou tam např. odkazy na neexistující obrázky apod. To všechno zpomaluje. Jinak to určitě nebude pomalejší než "iframe", navíc není použitá databáze, která by mohla případně lehce zpomalovat.
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Tak jsem zlikvidoval i větší část modrých stránek, zrušil orámování okolo nadpisů... Předělávat to, abych zrušil rámy, se mi zatím nechce, ale do budoucna o tom budu minimálně uvažovat... :-)
Pajas
Profil *
Tak, až na ty rámy to není úplně nejhorší, zrušil bych ty modrý obrázky a zaved bych patičku... Přehlednej zdroják, akorát bych css definoval v externím souboru... :-/
Tak 6/10
Co bych taky chtěl po hasičských stránkách...
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Modrý obrázky zůstaly po původní barvě pozadí... O to se postarám přes Vánoce...
Neddy
Profil *
Přesně tak, nech se inspirovat! Např.: www.inspirace.cz
Pavel - SDH Hajnice
Profil *
Tak jsem to rozjel ve velkým... První pokus vypadá asi takto:
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0