Autor Zpráva
Ludvaaa
Profil *
Ve čtvrťáku na střední jsem chytnul předmět pojednávající o xHTML a PHP. Výuka probíhala defakto čtením JakPsatWeb.... nějak se mi to zalibilo :) Prosím přidejte mi nějaký vzkaz do Guestbooku(cokoliv) ... ať mám pocit, že to někdo čte =) .....

Díky vám všem. Ludvaaa

http://ludvaaa.ic.cz
Ludvaaa
Profil *
Jakékoliv typy na zvýšení návštěvnosti uvítám...:)
Peca
Profil
Něco k té výuce:
Nikdo nesmí být nucen číst tyto stránky při vyučování ve škole. Tyto stránky nesmějí být používány k výuce během školení od úřadů práce.
Na první pohled stránky vypadají dobře, i kód asi nebude nijak špatný. Pokud je to první výtvor, tak velice povedený.
Co má znamenat to přesměrování na vstupní stránce?
Miloš
Profil
To přesměrování taky nechápu. A počkal jsem, protože velmi nerad klikám zde.
Vypadá to na první pohled pěkně; na druhý pohled snad jindy, je pozdě v noci (brzo ráno), jdu spat.
Railbot
Profil
Ludvaaa
- čas a datum dej pryč, nikoho to nezajímá
- ikonku validního HTML taky dej pryč, taky to nikoho nezajímá
- anketa od Blueboardu nic moc, vlastní by byla lepší. Alespoň jí dej lepší barvy, ta modrá se tam vysloveně nehodí a písmo na ní nejde přečíst.
- písmo bych dal obecně větší
dracek
Profil
Výňatek z pravidel IC.cz
Je zakázán jakýkoli refresh(automatické obnovování) jakékoli stránky. Přísně je zakázán refresh(přesměrování) titulní stránky na jiný server ze serveru IC.cz. Porušení tohoto pravidla bude posuzováno jako hrubý přestupek proti pravidlům, a účet může být bez upozornění administrátora smazán.

Zítra o tom napíšu na ic.cz fórum. Je mi líto.


+ vypadá to pěkně
- porušuje to ic.cz pravidla

hodnocení: 8(-5)/10
Dan Fojtík
Profil
dracek
Přísně je zakázán refresh(přesměrování) titulní stránky na jiný server ze serveru IC.cz.
Ludvaaa snad přesměrovává na jiný server. než je IC.CZ?

Zítra o tom napíšu na ic.cz fórum. Je mi líto.
LOL :-)
djlj
Profil
Dan Fojtík
Asis omylem přeskočil první větu :)
Je zakázán jakýkoli refresh(automatické obnovování) jakékoli stránky.
Dan Fojtík
Profil
djlj
Nepřeskočil, akorát jsem si myslel, že na webu není automatické obnovování, ale přesměrování na jiný HTML soubor...
Šejn
Profil
Je mi líto.

Cože? To mi nějak nedochází!
dracek
Profil
Toto už se kdysi na icečku řešilo. Neměl by být jakýkoliv refresh na stránkách. A i tak, je otravné, když se něco přesměrovává. Zvláště v případě, má-li někdo zakázaný auto-refresh.
habendorf
Profil
Zítra o tom napíšu na ic.cz fórum. Je mi líto.

Co my jsme to za národ ...
Railbot
Profil
dracek
Zítra o tom napíšu na ic.cz fórum. Je mi líto.

Co ty jsi za... ? To mi hlava nebere. Takovým jako ty bych za podobný chování s chutí nafackoval.
Miloš
Profil
Railbot OT
Co ty jsi za... ? To mi hlava nebere. Takovým jako ty bych za podobný chování s chutí nafackoval.
S jistou nadsázkou – to nás naučili komunisti – polovina národa pos*aná, druhá polovina práskači, výjimky pravidlo potvrzující plácáme po zádech jen když nás nikdo nevidí…
Railbot
Profil
Miloš
<ot>Je to smutný, ale už mi je úplně jasné, proč stále máme nálepku národa zlodějů a udavačů. A to jsem nechtěl věřit tomu, že je to tak špatný (to druhé). Ale když to vidim i tady u takové blbiny...</ot>
dracek
Profil
nechápu, proč kvůli upozornění někdo začne pořvávat "práskač! práskač!". to jsme v prvotněpospolný společnosti?
Dero
Profil
nechápu, proč kvůli upozornění někdo začne pořvávat "práskač! práskač!". to jsme v prvotněpospolný společnosti?

Nejsme. Jenom to upozornění se většinou dává člověku, který se proti pravidlům provinil, aby měl šanci svoji chybu napravit. Pokud nejsi zaměstnancem IC.cz, tak se právě teď chováš nejen nesolidárně, ale i amorálně. Jak jsi sám řekl, jsi práskač, nedáváš šanci.

Ludvaaa sem psal v dobré víře, že se něco přiučí. S největší pravděpodobností porušil pravidla nevědomky. Teď mu web mohou zrušit, budeš mít radost? Co budeš cítit - satisfakci? Já bych se sám ze sebe asi pob... pošpinil.

Nechceš mě pozvat k sobě, že bych se koukl na Tvůj byt, ohodnotil ho, možná Ti poradil, kde a jak co vylepšit, aby byl ještě hezčí. Jo - a jen tak mimochodem bych se podíval na Tvá CD, jestli se tam náhodou nepovaluje nějaký nelegální software. A kdyby se povaloval, tak bych do místního bulvárního plátku umístil článek "dracek pirátí a zítra ho bonznu na fízlárně!" Nemyslím si, že by mě zajímalo, jestli si to stihneš přečíst a všechna nelegální CD zničit, kát se a přiznat chybu. Možná by Ti byt exekuovali, až bys dostal miliónovou pokutu vysouzenou firmami Microsoft a Adobe. Pak bych měl nefalšovanou radost - hlavně ze sebe sama, udělal bych totiž dobrý skutek a pomohl bych nastolit právo. Jako na divokém západě.

Tento příměr je samozřejmě hypotetický a já nepochybuji, že jako člověk s hypertrofovaným smyslem pro dodržování pravidel máš všechen software legální. Mimochodem, věta začíná velkým písmenem, dodržuj pravidla PČP, ač nejsou závazná.
Mistr
Profil
Dero
Hezky jsi to napsal.
dracek
Profil
Teď mu web mohou zrušit, budeš mít radost?
Jak praví pravidla IC.cz, osoba porušující pravidla má 5 dní po obdržení e-mailu na nápravu.

Upozornil jsem ho, řekl mu, že napíšu na fórum. Ale na fóra se píše a vůbec to nemusí být udání. Dost lidí podalo křivé obvinění, že někdo jiný měl něco nelegálně. A myslíte, že to těm obviněným smazali? Ne, zkontrolovali, zda-li je to pravda a jestliže byla, člověk dostal ultimátum. Refreshování stránek zpomaluje a brzdí, již tak zpomalené IC.cz, které je zahlcováno tisíci různých bb fór a refreshovanými stránkami.

Howg

Adobe.
Nepoužívám adobe produkty. Není k tomu důvod.
habendorf
Profil
Mirek dracek Dušín: ty jseš prostě takovej príma kluk
Lexter
Profil
v podstatě mají pravdu dráčku, ale moc se mi nelíbila, forma jakou jsi to napsal.

nebylo by lepší napsat něco ve smyslu: Máš tam refreshovanou stránku, což jak vím pravidla ic.cz zakazují. Asi bych ji napravil, nebo by ti ji mohli smazat.

To je podle mne přijatelnější řešení.
dracek
Profil
Ad Lexter: Ano je. Ale v tom smyslu to bylo napsáno. Uznávám, lehce násilnější formou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0