Autor Zpráva
ObiSkyWalker
Profil
Zdravím všechny webdesignery.

Chtěl bych Vás poprosit o zhodnocení mé nově navržené webové stránky nacházející se na adrese http://new.obiskywalker.org/.

Budu rád, pokud budete hodnotit nejen grafický vzhled, ale i HTML a CSS kód, přístupnost a použitelnost. Stránka je skoro validní (je tam jen jeden problém kvůli JavaScriptu, prozatím nevím, jak ho vyřešit) a má i tiskový styl.

Předem Vám děkuji za kritiku mého návrhu.

Pozn.: na stránce je prozatím pouze testovací text, skoro všechny odkazy se odkazují na současnou stránku.
Lexter
Profil
Mě se to líbí, já jsem hodně pro jednoduché designy. Barvy se mi líbí taktéž. Ovšem ale nelíbí se mi strukturování toho menu, moc mi tam nesedí, chtělo by ho to promakt :) Šiklo by se mi tam zelené pozadí jako máš jinde.
ObiSkyWalker
Profil
Díky za názor.

Co se týče menu, nenapadá mě, jak více bych je mohl promakat. Mírný 3D efekt tam je, hover je snad také znatelný. Zelené pozadí mám jen u rámečku v obsahu stránky. V menu by se u položek podle mě moc nevyjímalo, protože by je to dost odlišovalo - vypadaly by, jako že patří někam jinam.
Markétka
Profil
ObiSkyWalker takhle to vypada u me v opere... zkus si s tim trosku pohrat a nejak to doladit =o)

screen
wimstr
Profil
Já bych rozhodně dal prič podtržení v menu, nehodí se tam a bude to vypadat líp (bez podtržení)

jinak je to jednoduchý, přehledný, skrátka se mi to líbí (BTW. tu knijhu sem čet... dobrá )
wimstr
Profil
Omlouvám se spadlomi to :(
wimstr
Profil
Omluvám se
ObiSkyWalker
Profil
Díky za příspěvky.

Markétka
Jeje, to nevypadá dobře. Můžeš mi prosím napsat co máš za verzi Opery? Já jsem to testoval ve verzi 9.02 a v té se to bez problémů zobrazilo.

wimstr
Podtržení odkazů v menu tam mám jen proto, aby to vypadalo jako odkaz, jinak to tam nemá žádný účel. IE a Opera vykreslují pěkné slabé podtržení, bohužel Firefox tam dělá tlustou čáru. Zkusím podtržení odstranit. Díky za tip.
Markétka
Profil
ObiSkyWalker tak ta verze je 7.52
ObiSkyWalker
Profil
Markétka
Konečně jsem po dlouhém hledání a zkoušení částečně zjistil, kde byl problém. Opeře vadil zápis <a name="nahoru"></a> nad zápisem odkazu pro přeskočení navigace. Stačilo tyto dva odkazy prohodit a vše běží v pořádku (testoval jsem to na Opeře 7.50). Bohužel jsem nepřišel na to, proč s tím byl problém.
ObiSkyWalker
Profil
Opravdu už k tomu nikdo nemáte co říct?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0