Autor Zpráva
Lexter
Profil
Mám už amozřejmě rozpracovaný nový návrh na zcela jiných základech. Sry, že zakládám nové téma, ale to by se do starého zase nikdo nepodíval.

Už sem nejspíše psát nebudu, možná už při zpuštěné verzi. Zákazník si přeje pokračovat v tomto designu.

http://data.ljt.cz/navrhy/layouty/playall/index_2.html

tak co vy na to?
ObiSkyWalker
Profil
Vypadá to pěkně. Určitě bych udělal znatelnější hover v menu (jak máš: odkaz odkaz hover) a novinky bych dal někam více nahoru. Tam dole bych je určitě nehledal. Možná by se místo textu ČTI VICE... hodilo tlačítko nebo nějaký výraznější prvek. Velký text mi tam moc nesedí. Odkazy pod nadpisem META jsou také dost zastrčené. Opět by je chtělo zviditelnit. Jinak nevím, co bych vytknul.
Lexter
Profil
Díky, za názor. odkazy v navogaci asi velmi zesvětlím, ale zcela bíle nebudou.

Novinky upravíím, máš pravdu.

Odkaz čti více nejspíš nebude řešen tlačítkem, ale výraznější kontrast s pozadím jistě neuškodí.
tozi
Profil
Lexter
ten obrazok v headery je nani4 nizka kvalita asi pretoze je nejako zrnity

okrem toho img hore celkom spoko
Lexter
Profil
Ta nízká kvalita byla způsobená změnami velikosti obrázku, zapoměl jsem mu dát jisté vlastnosti (Smart object), to se jistě napraví ,mám originál v uspokojivé kvalitě.
tozi
Profil
Lexter
tak pak neni co vicitat :]
tozi
Profil
mozno ze este ten nadpis v headri v pravo mi tam nesedi, a nadpisy v menu su az velmi velke.


to je asi vsetko odomna :]
Lexter
Profil
Děkuji za kritiku, dívám se tak a dochází mi, že mjsáím provést ještě pár úprav a mohu se vrhnout na implementaci do systému. děkuji všem za názory. :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0