Autor Zpráva
Vladimír Slávik
Profil *
Odkaz: vs.simutrans.com.

Je to asi tak šestá generace téhož designu, vývoj začal u rámců a zatím končí tady. Snažil jsem se o co nejlepší podporu standardů, což myslím celkem vyšlo, ale asi to chce trochu lepší vzhled. U mně častý problém ;)
Marty
Profil
Design: vzhledem k tvému vyjádření nebudu hodnotit
Layout: čistý, líbí se mi, že je naoptimalizováno i pro 640 * 480
Přístupnost: v pořádku, nemám nic co bych vytkl
Na úvodní stránku bych možná dal nějaké informace o webu.

Celkově je to pěkný nebejt slabý(počítačový) grafiky.

P.S.: testováno v IE 6.0, 5.0, Lynx. Vše o.k.
mat
Profil
zajímavé, jen mi dost chybí nějaké menu - tedy něco co by mě dovedlo třeba zpátky na titulní stránku webu, nebo něco, odkud by byly přístupné všechny sekce - prostě menu...

a k tomu obrázkovýmu emailu - roboti ho sice nepřečtou, ale já bohužel taky ne...
Zelda
Profil
Těmhle jinak zajímavě dělanejm stránkám, strašně chybí navigace.
Úvodní strana by měla více vypovídat o stránkách a můj názor je ten, že ten oddíl o tom, jak jsou ty stránky optimalizovaný, tam vůbec nepatří, protože komu stránky běhají jak mají, nezajímá ho proč tomu tak je, a komu to nefunguje tak jak má, jistě nebude instalovat kvůli jedný stránce jinej prohlížeč, nebo přenastavovat monitor.
Místo toho bych tam dal třeba zrovna tu navigaci ...
kolouch
Profil
tu e-mailovou adresu nepiš tim divným písmem. Pro odrazení robotů stačí napsat jí asi takto: neco-zavinac-neco-tecka-pripona S tímhle tvarem si roboti taky neporadí a uživatel pak nemusí luštit ten font :-)
Ale líbí se mi ty stránky, jsou jasný a přehledný, vzhledem k tomu, že mi fungovaly, nedíval jsem se do zdrojáku. (Zdroj uživatele nemusí zajímat) :-)
JaySee
Profil
Dobrý, zobrazilo to i 100x100. To je good. jednoduchý... cool. Žádný blbosti. Tak to má bejt. Jenom si myslím, že je zbytečné dávat tam ikonky W3C a XHTML
Glacier
Profil
Díky nestardantnímu rozvržení stránek působí web poněkud nepřehledně, ale jinak dobrý.
Vladimír Slávik
Profil *
Díky moc za komentáře, kritika zvenku je vždycky nejdůležitější. Pokusím se napravit ty různé věci.
Piper Halliwellová
Profil
Dobrá stránka, akorát se mi nelíbí moc vzheld ale třeba tam ty složky jsou fakt skvěli!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0