Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
Jak se Vám to líbí? Co by jste navrhli, že tam chybí, máze ktomu nějak výhrady? Sem snima, každé písmeno přečtu :-)

www.cubaczech.ic.cz
tomikimot
Nevidím nejmenší důvod, proč je tak jednoduchá stránka dělaná framama - s vypnutými styly jsem na monitoru napočítal 6 na sobě nezávislých posuvníků 8-/

Flashový menu je tady naprosto NAPROSTO zbytečný, zvlášť když nefunguje zrovna nejlíp, hover zůstává i po opuštění kurzorem. Stejně tak u toho "loga" tvořeného obrázkem. Menu pomocí seznamu a logo obyčejným textem!

A v souvislosti s těmi rámy a absolutním umístěním - při zmenšení stránky začínají mizet jednotlivé části, nejdřív menu odspoda (toho si člověk nevšimne) a nakonec v extrému i obsah.

To rámové šílenství by šlo vyřešit mnohem jednodušeji a lépe pomocí CSS - rámů se zbav. Jinak na první pohled pěkné, jednoduché - možná až moc - na černé se nedá moc co zkazit ;) no možná, mít obsahem úvodní stránky jen vzkazník od blueboardu není asi nej.
Peca
Nějak jsem nepochopil smysl stránek... To je prezentace nějakého nářadí, fotky z ciziny, nebo jeno guestbook?
cuba.czech
Profil *

Nějak jsem nepochopil smysl stránek... To je prezentace nějakého nářadí, fotky z ciziny, nebo jeno guestbook?

jedny stránky jsou moje osobní a druhé jsou stránky mojeho obchodu. A ten guestbook jeproste jnom na prvni strane - jest nevím co tam presne dat, tak je tam zatim toto. Nemáte nějaký nápad? Fotky se mi na titulce moc nelíbí - nevím. nějak si je tam neumím pedstavit :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0