Autor Zpráva
Jakub Skořupa
Profil *
Jak se Vám líbí? Co Vám tam chybí? Co by jste tomuto shopu vyčetli?...

Děkuji předem za všechny připomínky

www.akunaradi.cz
tomikimot
Profil
To menu máš rozhozený - "Moje objednávky" přetékají, první a poslední položka nemá pozadí. Sloupek přilepený vpravo leze do textu, pardon do té reklamní !!!Novinky!!! což je šílenost (myslím první stranu jinak ne). Navrhuju zůžit tu hlavičku, zbavíš se i toho horizontálního posuvníku. (Firefox2)

Akční nabídka, Doporučujeme, Zprávy, Informace, Oddělení - trochu moc menu, nevím, co je důležitější, ale jako zákazník všechny číst nebudu. Zvlášť když je to tak na jedno brdo.
Catch
Profil
Jakub Skořupa - Moc nevim co mam hodnotit na sablone eshopu Vltava2000. Je to dost hrozne asi tak :)
Flip
Profil *
pokud je to opravdu v šabloně, tak toho moc neni co hodnotit, stranka je zbytecne roztahla pres celou obrazovku...(ne-li vic :) ) Menu by bylo jakž takž, ale Akční nabídka je až příliš nepřehledná... spíš bych výrobky shrnul do jedné stránky...a ne takhle do seznamu... (tak jak se to dela ve vetsine e-shopech). Nadpisy až příliš velké.... a nelze mluvit o jakém koliv designu... toť je můj názor...
Jakub Skořupa
Profil *
Omlouvám se za Váš čas strávený nadtěmito stránkami ale potřebuju pár argumentů jak vltavě něco zdělit.

Děkuju
Catch
Profil
Flip - Sablona to jiste je mrkni na www.vltava2000.cz
Jinak ta sablona je hrozna pokud bych si zarizoval svuj obchod na vltave nechal udelat shop tak bych si nechal udelat vlastni design. System je u Vltavy dobry ale ty sablony maj hrozny.
Jakub Skořupa
Profil *Zasláno: 15.12.2006 10:37:19
Citovat


Flip - Sablona to jiste je mrkni na www.vltava2000.cz
Jinak ta sablona je hrozna pokud bych si zarizoval svuj obchod na vltave nechal udelat shop tak bych si nechal udelat vlastni design. System je u Vltavy dobry ale ty sablony maj hrozny.Bohuželv tomto musím stebou souhlasit, ty šablony jsou poděs. Ale je to na druhou stranu nejlevnější řešení pro začínající podnikatele.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0