Autor Zpráva
Koněv
Profil
Napište názor na tyto stránky http://www.sigma-kh.xf.cz/ díky
tozi
Profil
tak čo sa týka grafikytak žiadna nieje.
čo sa týka kódu
1. strašne veľa tvrdých medzier, povedal by som ze je to more medzier skús sa naučiť CSS dosť to pomôže :)
2. odstran border z tabuliek border="0" to daj to tagu table
3. ked som prišiel na stránku nevedel om očom je


takže nato že je to robene len v html, a že je to tvoja prvá stránka tak je to dobre

tak sa dalej uč na prvotinu je to ok, kedže som skôr grafik nechce sa mi dalej hľadať chyby v kode :)
Ladza
Profil
mě přpadnou hodně divné ty buttony...pokdu se nepletu, tak to neni vzdy jeden button-kde pul slova je modra a pul slova je bila...ale jso uto dva buttony..jeden s bilim textem(zacatek slova) a pak druhy s modrytm textam(konec slova)...stim bych určitě něco dělal
Koněv
Profil
jj souhlasim s vámi jestli to prohlížíte přes Mozillu tam je to divný ale v IE mi to připada normální nevim proč se to v každym zobrazuje jinač:(
tozi
Profil
Koněv
zobrazuje sa to preto odlišne lebo ff a ie vyrabaju 2 rozličné firmy :)

a pozeral som si to aj v ie a pride mi to rovnaké :)
Koněv
Profil
To už nebudu řešit pro mě je duležitý že sem vubec něco vyrobil a stačí mi to až se o to budu zajimat a budu chtit perfektní stranky tak si vše přečtu a dam si zaležet:))
a mužete mi ještě poradit když mám nějaky odkaz na strance tak bych potřeboval když ho někdo otevře aby se otevřela ta stranka v novem okně a mě tam ty stranky zustali jaky je na to hthl kod nemu to najít?
Lexter
Profil
<a href="cíl odkazu" target="_blank">Název odkazu</a>
Koněv
Profil
všem mockrát dík
Anonymní
Profil *
všem díky
Pajas
Profil *
Zdroják - hrůza
Přehlednost - hrůza
Menu - hrůza
Tabulky - hrůza
Title - hrůza
Foto v úvodu - hrůza
Chybí patička, hover, klikací logo...

celkově - hrůza
Erving
Profil *
Pajas: ukaž svoje
tozi
Profil
Pajas
suhlasim :) otras stranka a Erving tu sa nehodnotia pajasove stranky.
Erving
Profil *
nj tak on totiž žadnou sam neudal a každymu piše jedno a to samy:)) no a jak sem na tenhle web koukal tak natož že to nedal html ale jen tak a ještě z tabulek a nerozumi tomu udal pokrok:Pměl by si vše pročíst o webech
Pajas
Profil *
Taky chápu, že Koněv je začátečník, ale když chtěl zhodnotit stránku, tak jsem ji zhodnotil... ;-)
Erving
Profil *
jasný,ale fascinuje mě že ty každymu pišeš že nemá klikací logo to ti na tim tak záleží:))
Koněv
Profil
vždyt ja taky tady netvrdim opak už sem psal že mě to stačí a až budu chtít profi web tak si vše přečtu a budu na to tvrdě pracovat:-)A k tomu obsahu jak pišete a Tozi že nejdřív nevěděl ani o čem to jsou stránky tak to je taky pro jiny lidi a ne pro vas a ty vědi o čem to je:))
Hrvat
Profil *
Ty Čobole, přestan to kritizovat..kritizuj si stránky SZEKESFEHÉRVÁRU laskavě, jo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0