« 1 2
Autor Zpráva
Lexter
Profil
Dost dobrá.

Mám pro tebe ještě jednu zprávu, jdou ti celekm vtipné flashové animace jak jsem koukal.. proč se nezaměřit na tohle? weby ti nejdou.
Anonymní
Profil *
tie animacie su super...
Slejdy
Profil *
Lexter
No vis... ja se nechci zivit webdesignem.. jen si jim prividelavat po dobu studia, mozna se mu venovat i po studiu to jeste nevim. Ale vic nez delat statickou grafiku me bavi delat animace, videa atd... Grafika me bavi hodne a teprve poznavam dalsi a dalsi graficke programy a moje uplatneni v grafice. Treba mnohem vic nez webama jsem si zatim vydelal tvorbou obalek na knizky. Flash bych rad delal, ale nevim pro koho. Nedavno jsem sice mel nejakou nabidku od Rusu na tvorbu animovanych serialu, ale sam bych to delal strasne dlouho tak jsem do toho nesel (nestihal bych to). Ale klidne bych i rad delal grafiku do filmu atd. Uvidim.. jinak si nemyslim, ze by mi webdesign nesel jen jsem ti nedokazal, ze mi jde. Uznavam, ze nemam zadnou poradnou referenci, ale neboj bude. Tak zatim
RaDeoon
Profil *
LOL já jsem ted na kancélařským počítači a poprvé se mi FLASH nehorázně seká...

566mhz, 256RAM ...
Slejdy
Profil *
RaDeoon no popravde se na takovyhle sestave ani nedivim. Rikam tenhle flash byl svym zpusobem experiment a jsem za nej rad. Lidem co ve flashi nedelaji to nic nerikne, ale na tom webu byla xkrat vetsi prace po strance kodody nez graficky. Jen kazdej z tech buttonu ma vic nez stranku (A4) kodu. Ale jinak od se seka vetsine lidi nejako dobu po tom co to pusti.. pak se to doloaduje a uz to beha dobre (lip) nevim proc to dela, protoze loading tam normalne funkcni mam.
no comment
Profil *
lidi.. co proti tomu flashi máte? Ty stranky sou hezky az na to necitelny pismo, to to trochu kazi.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0