Autor Zpráva
Majo
Profil *
Tak som zas tu.Niečo som na stránke pomenil, tak môžte znova hodnotiť.A hlavne radiť.
Ďakujem. www.elvis80.ic.cz
Otas
Profil
Hele "Majo", promiň ale něco podobného jsme teď řešili s Lextrem na: tady. Ten design je zastaralý, já vím že to není je o něm, ale tohle fakt už neletí. Tabulky pryč, grafiku znova, ta se mi opravdu nelíbí, vždyť třeba tady na fóru máš tolik inspirací. Nejsme žádní profíci, ale poradíme, posloužíme, teda snad.
Majo
Profil *
Asi sa stala chyba.Skúsil som pozrieť stránky, ale boli tam Domáce dražby.To je tiež môj výtvor, ale nič moc.tak ak si reagoval na tie stránky, prepáč, o tie sa nejednalo.Už by to malo byť v poriadku.
Mistr
Profil
Majo
(1) Proč je tak výrazný kontrast mezi hlavní plochou stránky a okolím (tedy hlavičkou a pravým a levým sloupcem)?
(2) Nevhodný kontrast textu a pozadí v hlavní ploše stránky.
(3) Absence klikacího loga.
(4) V sekci Download toho "moc" není... Podobně se vedlo i sekci Tvorba bannerov.
Lexter
Profil
Nic moc Majo, ale nevěš hlavu. Zkus to třeba prohodit za příjemnější barvy. a zmenši ten border všude tak na jeden pixel, to úplně postačí. Pokud by jsi pozadí nechal třeba bílé a osttaní design ladil do té šedé na pozadí + přidal nějaké hezké barvičky, třeba modré, vypadalo by to lépe.
Majo
Profil *
Tak zmenené.Čo vy na to?
Mistr
Profil
Majo
Tak zmenené.Čo vy na to?
Viz mé předchozí body (3) a (4). Navíc bych doplnil bod (5): odděl více formulář (i třeba s těsně předcházející větou) od zbytku předcházejícího textu.
Majo
Profil *
Mistr:
(3) - mám pocit, že klikacie logo je výhoda skôr veľkých stránok, naviac mám tam odkaz Hlavná stránka
(4) - download pribudne, len ešte neviem, čo tam dať
(5) - pracuje sa na tom

Ďakujem.Čo ďalej?
Mistr
Profil
Majo
(3) - mám pocit, že klikacie logo je výhoda skôr veľkých stránok, naviac mám tam odkaz Hlavná stránka
Klikací logo je dnes věc, na kterou jsou uživatelé zvyklí a využívají ji.
Zkus si na příslušných stránkách klepnout na obrázky:






Když ve webu zabloudíš, ať už je to malý či velký web, klepneš na klikací logo a jsi hned na titulce a můžeš putovat webem znovu. A že máš odkaz Hlavní stránka? Jak říká Steve Krug ve své knížce: "Nenuťte uživatele přemýšlet."
Pajas
Profil *
Není klikací logo, chybí hover, design zastaralý, nedodělané - download a ty kontakty... :-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0