Autor Zpráva
Adel
Profil *
Ahoj tak tady jsou moje stránky.. jo ta fotogalerie je zatim provizorní a komu vadí barva sorry..ale ta tak bude http://zivejazyky.xf.cz
Lexter
Profil
Zkus si trochu více pohrát s horním menu a barvy ankety určitě slaď s okolím.

Barvy se mi vcelku líbí, ale co tam dělají ti medvídci? Dále bych odstranil dvojité logo, stačilo by to jen černou barvou a textem.

Bez nějakého pozadí mi to přijde trochu suché, ale zlé to není
Anonymní
Profil *
Ani po návštěvě několika stránek na webu mi nedošlo, kde vlastně jsem. Pořád se mi honilo hlavou, na které škole mají desetileté holčičky (medvídci a styl psaní) hodiny psychologie? Až ve fotkách mi došlo, že budete patrně o něco starší. Ale stejně mi nedošlo, co přesně holky studujete. Teda klamat tělem (webem) umíte!
509
Profil
uz len za tie farby by ste si zasluzili na nutene prace...
Anonymní
Profil *
Ty prezentace by bylo dobré převést z formátu *.ppt do formátu *.pps, aby se otevřely v prohlížecím a ne editačním módu.

V PowerPointu: "Uložit jako" a vybrat "Typ souboru" - Předvádění Power Point (*.pps)

Ale pozor, prý je vědecky podloženo, že používání PowerPointových prezentací snižuje inteligenci.
Adel
Profil *
tak díky moc
Adel
Profil *
Ani po návštěvě několika stránek na webu mi nedošlo, kde vlastně jsem. Pořád se mi honilo hlavou, na které škole mají desetileté holčičky (medvídci a styl psaní) hodiny psychologie? Až ve fotkách mi došlo, že budete patrně o něco starší. Ale stejně mi nedošlo, co přesně holky studujete. Teda klamat tělem (webem) umíte!

počkej jak jako styl psaní...ale máš pravdu tohle mi uplne vypado ted jen nevim kam to nacpu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0