Autor Zpráva
tazzy
Profil *
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda se Vám líbí návrh nového designu mých stránek - www.tazzyweb.ic.cz/index5.html
Aldred
Profil
- neklikatelny logo
- "zubaty" logo - ten kruh.
- gramaticka chyba v menu (O mě -> O mně !!)
- patička - 2004-2007. Nevim teda o tom, že by už bylo po Silvestru.
- zdrojak -        . No fuj....to jde snadno vyřešit s CSSkem (padding)
- <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> - taktež CSS (margin)
- proč máš základ v externím CSS a přitom fonty a takové věci související převážně s textem máš interni (ve zdrojáku: STYLE="xx" nebo <font> atd... ) ??

takovych 3,5/10....za Futuramu a Simpsny ;-D
tazzy
Profil *
CSS se teprve učím, tak to ještě všechno není doladěno, 2004-2007 je zde proto, protože web plánuji spustit až po novém roce.
Lexter
Profil
Já bych tě zas tak moc nepeskoval. Po grafické stránce to docela jde, i když je to okousaný.

Pokud se css teprve učíš a já ti věřím, tak dobré začátky to jsou :)
Aldred
Profil
tazzy,Lexter
ja to neberu jako peskovani, snazim se poradit jak by to mohl udelat lip,elegantneji ;-)
Snaz se a verim ze to das dohromady...pokud by si chtel s necim poradit tak se ozvy na ICQ 281-925-825 a ja ti pichnu.
AlešD
Profil
V opeře nejde čeština, dej do hlavičky něco takovéhoto:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />

ten charset si uprav podle toho v čem to máš: windows-1250, iso-8852-2, utf-16
tazzy
Profil *
Lexter
Díky


Aleš D
OK, opravím to

Jinak děkuji všem co to ohodnotili, tady, na jakpsatweb.cz, je ta kritika lepší než třeba na jaknaweb.com, protože tam třeba jenom napíšou "Hnusný." a neporadí.
Pajas
Profil *
Opět neklikací logo, žádnej hover, nesmyslná patička, žádná novinka a ten zdroják... :-/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0