Autor Zpráva
Lexter
Profil
Tak jsem se zkusil trochu zamyslet, rozepisovat se asi moc nebudu. Nejlepší na celém návrhu mi stejně připadne to štěne, je bezva :)

http://data.ljt.cz/data/navrhy/layouty/pes/pes_2.png
Railbot
Profil
No, je to takové dost o ničem. Rozhodně bych neřekl, že se jedná o hotel, natož o psí hotel nebýt té fotky psa. Mimochodem - určitě se jedná o materiál k volnému použití nebo na ni máš práva, že ano?
Pruhy v pozadí mi přijdou jako dost rušivý element. Velkou fotku psa bych vyměnil za fotku hotelu, to by mělo alespoň nějakou informační hodnotu.
Lexter
Profil
Ano je to fotka k volnému použití ty jeden pichlavče ;)

To je právě to, já žádně grafické podklady toho hotelu nemám. Dělám to takříkajíc na koleně, kdybych je měl, zapasoval bych je tam a klidně ve větší míře.
Nox_lbc
Profil
Logo (resp. font) se mi vůbec nezamlouvá ... a font samotného obsahu taky ne ... a, už ti to říkám podruhý(!), napasuj do menu skutečné názvy odkazů (to samé vpravo nahoře), tohle je dost zkreslující ... ti zmenšující se psi taky nejsou moc košér ... a místo IMG boxů dole dej obrázek probůh .. domýšlet si obsah je vskutku nad moje síly ...
Lexter
Profil
Dobře, až budu vědět více od majitele stránek, něco s tím udělám.

Jinak na designu budu dále pracovat.
509
Profil
ides na to zle clovece! ;))) fakt...

za jedno, furt odmietas pripustit, ze web design, neni o napatlanych kvadroch a za druhe, ved trocha predstavivosti do toho... invencie... Hod mi sem prosim ta link na ten vcerajsi na chvilku... Nieco ti ukazem
509
Profil
netreba, uz som si to nasiel...
wimstr
Profil
Lexter
Tenhle návrch je mnohem lepší ale ten nápis Psí hotel nevim jetsli to je už daný, ale je divnej...
Líbýse mi to... je to barevný, ucelený paráda
509
Profil
http://www.509.szm.sk/lexter.png
509
Profil
ked chces , poslem ti psd subor... mozes si v tom robit co len chces..;)))
Lexter
Profil
netřeba díky za nabídku, ale nevím co bych tam dělal s cákancema. Sry za trochu naštvání. Nevím co jsi tímto obrázkem chtěl říct, i když to tuším.
509
Profil
pockaj..! cakance si daj kludne prec... slo ciste len o ilustraciu toho, ze sa to da postavit i inak... ;)))

cakance su nepodstatne, presne tak ako ten text... ilustruju vyblaznenie sa... nandasaju to tak trocha do veselsich rovin a podobne.... Inak kludne by to slo postavit i v tej rovine.. je to vazne len otazkou fantazie a trochy tej remeselnej zrucnosti
Nox_lbc
Profil
509 To jako tomu pejskovi někdo vytřelil mozek z hlavy ? ... jdete na to špatně ... oba dva ...

mělo by tam být:

1) hodně zelené, nejlépe fotka s hotelu v létě na pozadí modré nebe
2) fotky interiéru nebo v čem ubytovávají psy ve vhodné koláži ...
3) žádné výstřiky, cákance ani diagonální čáry ... musí to vyznívat přirozeným vzhledem ..
Railbot
Profil
509
Ale to psisko u recepčního zvonku je vážně dobré, tomu říkám dobrý nápad, který by se na takový web hodil. Konečně vidím, že krom "blbých" názorů umíš přijít i s něčím kloudným :))
509
Profil
ja som ti clovece s tymi svojimi blbymi nazormi v celku spokojny..;)))
Anonymní
Profil *
Jako pejskař bych a) na první pohled chtěla vidět, kde v republice se hotel nachází, b) jak už psal Nox_lbc - fotky jak jsou psi ubytovaní a jakou mají možnost výběhu. Jinak bych hledla dál, jiné stránky.
rommy
Profil *
509 to neudělal špatně...místo cákanců mohly být otisky tlapek
509
Profil
anonym - myslim, ze lexter sem dal len na posudenie graficky navrh, vyjadrovat sa k obsahu mi pride dost pritiahnute za vlasy, co povies?! ;)))

mozno je to ale len tym, ze necitam spravne v tych slepych textoch..;)))
Anonymní
Profil *
509 - myslím, že i v grafickém návrhu by mělo být vidět: zde bude výrazně uvedeno kde se objekt nachází, zde budou fotky objektu zvenčí i zevnitř. Jako eventuelního zájemce o ubytování psa by mě toto zajímalo více než jestli je dekorační grafika do zelena nebo jinak a proužkovaná nebo puntíkovaná. Z hlediska zákazníků - pejskařů - je informační obsah mnohem důležitější než krása gragického návrhu stránky.
509
Profil
anonym - to nie je pravda... ! Design je silnym nastojom obchodu..., vo vseobecnosti a web nie je iny a nema byt preco iny... Prelozene a rozmenene - to tvoje - , potom kaslat na design, staci pisat texty pod seba...

Zasadny problem je mozno v tom, ze stale sa odmieta nejako zobrat ako fakt ze i web by nemal byt dielom jednoho vseumelca... ale suborom prac viacerych, potom mozem hodnotit web ako celok a samozrejme kazdy jeden diel onoho diela samostatne..
Anonymní
Profil *
509: Pokud by šlo o web, který třeba prodává ponožky - prosím, regál jako regál. Ale jelikož psí hotely jsou dost hodně různé, od hromady kotců 1x2m po opravdové areály, bylo by škoda nepostavit grafiku na kvalitních fotkách - až je Lexter dostane. Aby zájemce stránka zaujala a byla jedinečná už na první pohled, aby nevypadala jen jako nabídky desítek jiných hotelů.
rommy
Profil *
Ať si to posuzujete jakkoli, 509 má pravdu v tom, že grafika hraje velmi podstatnou roli v nabízeném zboží. Ten prvotní vjem přichází přes oči. Obsah je určitě důležitý, ale proč by neměla být dobrá stránka taky pěkná stránka?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0