Autor Zpráva
wimstr
Profil
Tak sem se do toho pustil na plno, potřebuju reference, a tak sem vytvořil takové malé portfolio, budu rád za každou kritiku... zatím je jen index, ale bude i ostatní

ODKAZ
ObiSkyWalker
Profil
Pěkné, jednoduché, ale co ty 400 kB obrázky??? Kód je ok, je ta reklama dole by nemusela být.
wimstr
Profil
400kb je jenom jeden, ten je prozatimně
tozi
Profil
1. nadpisy slabo čitateľné
2. ten obrazok v kolonke Vzkaz: ten obrazok v pozadí nejako tam zavadzia špatí :)

Jinak spoko moc pekná stránka. :)
Anonymní
Profil *
Vytvořeno v Prosincy 2006 Wimstrem ? jseš si tou patičkou jistý?
Malidian
Profil
zákazníkovy...
Mistr
Profil
Není dobročinná dvě "n"?
Mistr
Profil
wimstr
Možná nabízíš zajímavé služby, ovšem pokud se bude ve Tvém (relativně krátkém) textu vyskytovat tolik překlepů (například text tlačítka Odesalt), pravopisných chyb a, dle mého názoru, dosti nevhodně formulovaných spojení, nikdo si od Tebe nic nevezme. Představa, že si budu muset webové stránky pročítat slovo od slova a vše kontrolovat... je - jednoduše řečeno - děsivá.
Mistr
Profil
wimstr
Oproti kolegovi ObiSkyWalker oceňuji, alespoň dle mého názoru, decentní umístění reklamy v pravém dolním rožku.
Stinky
Profil
S tou češtinou bys měl fakt něco dělat. Je to katastrofa...
Anonymní
Profil *
Wimstr a čeština je už známé téma. Tvrdošíjně odmítá se ji ve škole učit. Tohle není (jeho) první případ. Ale kdo chce kam ...
Railbot
Profil
- děsivé texty (narovinu - s takovým psaným projevem člověk vypadá jako ******)
- nečitelné nadpisy
- ošklivé náhledové obrázky
- HTML a CSS nejsou programovací jazyky (JavaScript také ne)
- sémantika (vidím tam H3, ale nikde nevidím H1 a H2)
- formulář (použít labely, tak by se nic nestalo a ještě by byl ten formulář použitelnější)
xoxo
Profil *
Vytvořeno v Prosincy a kde v Ameryce? Chce to udělit nějaké finanční ohodnocení nebo řád? víveméně ano
wimstr
Profil
Tak sem opravil co "šlo"...
Railbot
Profil
wimstr
A ty nečielné nadpisy změnit nejdou?
wimstr
Profil
A ty nečielné nadpisy změnit nejdou?
a co je nečitelný, barva nebo písmo?
Pajas
Profil *
Šedá k šedý prostě nejde, jinak dobrý...
wimstr
Profil
Tak skoušim bílou, ale moc se mi nezdá
Pajas
Profil *
A nevypadá to tak líp? Já myslím, že rozhodně...
Mistr
Profil
Pajas
A nevypadá to tak líp? Já myslím, že rozhodně...
Nemyslím si. Ta bílá tam je jak pěst na oko, alespoň tedy dle mě. Ovšem v tomto se asi nikdy neshodneme. Je to prostě otázka osobního vkusu.
Mistr
Profil
HTML a CSS nejsou programovací jazyky (JavaScript také ne)
Místo V současné době ovládám tyto jazyky, všemi se programují webové stránky... použij raděj například V současné době ovládám tyto jazyky, všemi se tvoří webové stránky...
wimstr
Profil
Dík, už sem to změnil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0