Autor Zpráva
RepporeLLo
Profil
aký je váš názor na stránku www.reppo.sk
Miloš
Profil
Kouká se na to hezky, ale přišel sis pro kritiku, nuže:

— Jestliže čteš občas sekci „Názor na stránku,“ víš, že mezi časté výtky patří neklikací logo.
— Ikonky Exploreru a Firefoxe v patičce znamenají:
—— „Máš-li, návštěvníku, jiný prohlížeš (Safari, Operu, Konqueror…), kašlu na tebe.“
—— „Neumím to odladit pro jiné prohlížeče.“
—— „Propaguji tyto prohlížeče.
?
Já bych tam ty ikonky nedával.
— Není mi jasné, v jakém vztahu jsou vodorovné a svislé menu; jedno je podmenu? Jde o jedno menu, ale kus sem, kus tam?
— Svislé menu by zasloužilo nějaký hover.
— Sekce svislého menu by zasloužily od sebe odstup (padding-top nebo margin-top)
— Bez obrázků je to pošušňáníčko:


— Objemná grafika: logo má 72KB, což je docela dost, neboli úvodní stránka má celkem 174KB. Fotogalerie pak, díky velkým náhledům, naroste na 329KB, což je opravdu neúnosné.
— Úsměvně působí formulace ve Statistikách: mužské pohlavie a ženské pohlavie — na tvých stránkách se registrují pohlaví? (b)IMHO je lepší formulace muži a ženy.
— Informace, kolik lidí je online, v menu na úvodní stránce je, řekl bych, zbytečnost (zajímá to někoho?). Když už to tam musí být, pak bych to dal na stránku se statistikama

Na závěr – to už není kritika (ale ani pochvala, jen mě to zaujalo):
— Číslování fotogalerie pozpátku (6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | >>) je docela neotřelé ;-)
Anonymní
Profil *
Vypnul jsem si obrázky a byl jsem nahraný a tvůj web taky.
Miloš
Profil
Anonymní
Čteš předchozí příspěvky? Že bych o tom nepsal?
Bubák
Profil
Používáš zajímavé tagy: imgsrc, ahref.

Tohle je kousek kódu ze stránky fotogalerií, to je opravdu mazec, colspan u tabulky s jedinou buňkou, a koukám, že jsi levičák, ale nemusíš to psát do kódů.
<div align="left">
<div class="nadpis">
<table border="0">
      <td colspan="2"><div align="left">
            <h1 align="left">
....

Náhledy ve fotogalerii jsou zbytečně datově objemné, zbytečně obsahují EXIF, po "očištění" se jejich datová velikost sníží na 1/3až 1/4.

Nechápu, proč si nemůžu prohlížet fotky v plné velikosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0