Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Konečně jsem dokončil svůj web co po funkční a designové stránce. Obsahu tam ještě zrovna moc není, ale snad to nebude vadit. Hodnoťtě hlavně grafiku, přehlednost, použitelnost, dostupnost atd.
http://www.phateweb.cz/
http://www.phateweb.cz/grafika/galerie/ - můžete mi také říci jak se Vám líbí galerie (obrázky nehodnoťte)
dracek
Profil
7/10, celkem pěkné, na kód jsem nekoukal....ale nelíbí se mi to, že používáš cotojátka, bez toho, že bys uvedl, že je používáš...a i přes to se tváříš tak, jako bys měl vše copyrightované...

dero, cotojátka: 8/10 (kvalitní, rychlá, účinná)
Mistr
Profil
ph@tE
Neexistuje stránka http://www.phateweb.cz/webdesign/tento-web/prohlaseni-o-pristupnosti.h tml - odkaz Přístupnost v patičce.
ph@tE
Profil *
Já nevěděl, že se na cotojatka musí uvádět že je odněkud mám. Myslím že má Dero na stránce s cotojátky napsáno, že si je může každý vzít. Klidně to tam někam napíšu, asi do copyrightu.

Jo některý stránky ještě nemají obsah, vím o tom.
Knopi
Profil
Já už jsem takovýhle banner tady před časem viděl. To jsi byl také ty? Nebo sis ho vypůjčil? Právě ten banner se mi nelíbí, možná by byl hezčí, kdyby nebyl tak zašedlý. Přidal bych trochu zesvětlení a kontrastu.

Může mi někdo vysvětlit podle jaké stupnice se vlastně tady boduje? Každý druhý příspěvek vypadá takhle: Dávám 7/10. Co to má vlastně být?

V tom případě dávám 20/100 - ph@tE, říká ti to něco? Já myslím, že ne. Třeba myslím 20 brambor, ale to ty nevíš ani vědět nemůžeš.
ph@tE
Profil *
Jo to jsem byl taky já, už jsem si tu asi před půl rokem dával hodnotit starou verzi, která používala praktcky stejný banner. Jinak s tím hodnocením máš pravdu, říkejte mi prosím chyby nebo co je naopak dobře a co se líbí a ne 10/15
ph@tE
Profil *
Knopi
S bannerem zkusím možná ještě něco províst, ale mě se právě takhle líbí, když moc nevyčnívá, když byl světlejší tak na té stránce jakoby hrozně zářil
Mistr
Profil
Knopi
Může mi někdo vysvětlit podle jaké stupnice se vlastně tady boduje?
Já toto bodování nepoužívám. Pro tazatele je vpodstatě nicneříkající. Myslím ovšem, že bodování je zcela odvislé od osobního vkusu porotce.
Knopi
Profil
1) U těchto metiček si dopiš lomítko, zjevně jsi na to zapomněl. :-)

<meta name="description" content="Index tohoto webu...">
<meta name="keywords" content="Freestyle, muzika, hudba, webdesign, blog, grafika, kontakt">

2) Máš zajímavý nadpis nejvyšší úrovně:

<h1 id="hlavicka">
<a id="logoOnload" href="#" class="index" onclick="return false"></a>
<a id="logoUnload" href="#" class="index" onclick="return false">PHATEWEB</a>
<a id="clearTooltipsTop" class="index" href="#" onclick="return false"></a>
<a id="clearTooltipsBottom" class="index" href="#" onclick="return false"></a>
</h1>

Proč tak složitě? Nadpis je nadpis, tohle specifikace snad ani nedovoluje.

3) Divama šetříš na špatném místě: <p id="paticka"></p>
Nebudu říkat, že by se to nemělo. Ač pro někoho nesémantický kontejner div, tak teď se ho musím na plné čáře zastat. Slouží k struktuře těla dokumentu, protože pro hlavičku, patičku, sloupce nejsou žádné značky, tak si myslím, že nesou tuto sémantickou hodnotu struktury dokumentu. Jsou to obalové prvky. V tvém případě je patička odstavcem...

<div id="hlavicka"></div>
<div id="obsah"></div>
<div id="sloupec"></div>
<div id="paticka"></div>

4) Prostuduj typografii - např. entity pevných mezer apod., budeš se možná divit. :-)

Po grafické stránce se mi web moc nelíbí, ale není to ani žádná hrůza. Neoslní, ale také neurazí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0