Autor Zpráva
LSN
Profil *
Tak lidi pojdte do me se svoji kritikou. Diky moc. Vim ze je to delane ve WP, ale plno veci se stejne muselo dodelavat. diky
player
Profil
http://www.tvserialy.kx.cz/ pro nás líné.
Pajas
Profil *
Taky by se ti moc nestalo, kdybys sem hodil klikací odkaz....

Načítá se to ryhlostí 50 MB videa...
Nejdřív stránky dodělej, pak je dávej k diskuzi...
Ty hvězdičky v menu jsou hrozný...
Hlavička je docela smutná, o ničem, bez klikacího loga...
Při kliknutí na odkaz se to opět dlouho načítá...
Nebudu se vyjadřovat ke kódu, když si ho nedělal sám...
LSN
Profil *
to player: diky :)
to pajas: dekuju za kritiku, ale s tou rychlosti nic neudelam kdyz budu na freehostingu :(
Mistr
Profil
LSN
(1) Proč máš kus psaný český a jiný cesky?
(2) Mnoho překlepů či špatných formulací.
(3) Žádné logo, tím méně klikací.
(4) Nevýrazná patička.
LSN
Profil *
to: Mistr
1 to je podle nalady
2 povidej prehanej
3 snad nekdy bude :)
4 co to je?
jinak diky moc.
Lexter
Profil
Někde jsem viděl tuhle šablonu, nikdy jsem ji nepoužil, přišla mi moc prázdná :D
LSN
Profil *
to: Lexter
Kdyz prazdna tak prazdna :)
smajli
Profil
Seriály mám v oblibě, tak doufám, že web vydrží dlouho funkční.
Jinak co bych změnil je moc prázdný prostor v hlavičce a levý sloupec, který vizuelně nahrazuje menu by neměl být s neúplnými údaji ...
Mistr
Profil
LSN
ad 1)
Ovšem to je dle mého chyba. Návštěvníky to pak ruší. Někde si musí domýšlet, jinde zase ne. Piš vše česky.

ad 2)
Můžu procházet Tvým webem a hledat je, ale proč bych to dělal? Co mi za to nabídneš?

ad 4)
Patička? To je to dole.
LSN
Profil *
to all: tak jsem zmenil hosting aby to bylo rychlejsi http://serialy.petrklic.info
LSN
Profil *
to smajli: neboj snad vydrzime, jinak hlavicka bude :) jen nechapu ty neuplne udaje :) diky
LSN
Profil *
to Mistr:
1- dobre budu se snazit to upravit.
2-dobre nedelej to, protoze ti nabidnu jen dobrej pocit pomoct :) Jen jsem chtel priklad, ale i tak diky
4-a co se tam dava?
luk
Profil *
hrůza mě se to celý nelíbí a je to šablona
LSN
Profil *
to luk: to je :) ale to co si napsal muze napsat kazdej zkus neco konkretnejsiho :)
smajli
Profil
LSN
např. Dr. House (Hous... k čemu je to v té závorce když to není úplné ?
smajli
Profil
Eh a ještě nový poznatek, ten obrázek co máš v hlavičce by neměl mít 190 kilo ale tak max 30.
LSN
Profil *
to smajli: jj tu velikost zmenim :) a ktomu Hous... to bere z celeho nazvu ale proste se tam nevejde :) Kdyby si na to kliknul tak tam bude cele ale jinak diky za poznatek :)
Mistr
Profil
LSN
a co se tam dava?
Například jménop autora, kontakt na něj, vstup dio administrace (je-li třeba). Mrkni třeba na www.seznam.cz a podobné weby. Ostatně i na této stránce máš patičku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0