« 1 2 »
Autor Zpráva
Railbot
Profil
peta
ty sice reaguješ vždy on-topic, ale věčně mimo mísu, což je snad ještě hroší než čtivé off-topic.
yderf
Profil
LOL - kolko novych veci som sa nedozvedel :D

nuz, ale trochu aj k teme, vsak - neviem, ci to nahodou niekto uz nespominal, avsak urcite to stale tak je > a to ze web sa ti rozne roztahuje podla obsahu, co vobec dobre neposobi, hlavne v pripade tabulky hodnotenych stranok - dokonca na 1280x1024 to je cez stranku a veru, spodny posuvnik nie je velmi koser...
peta
Profil
Knopi
Uplne bez problemu do 10k. Ze tam mam pro tabulku vetsi je zpusobeno tim, ze se u tabulka docela tezko styluje. To bys mel vedet.

yderf
A? Znas nejake lepsi reseni, jak tu tabulku zobrazit, aby to neroztahla?
Proti tomu jsem odstranil tu chybu, ze ta tabulka vytekla ze stranky.
Mohu v te tabulce zobrazit mene polozek, ale dle meho nazoru je vsech zobrazenych treba.
Jedine, co mne napada, dat uzivateli moznost zvolit si, ktere polozky si zobrazi.

A ted si stranku popisi ja, vcetne provedenych oprav, aby jsme se meli o cem bavit. A muzete mi zrovna rici, kolik procent stranek dane moznosti ma :)
1. klikaci logo text
2. validni HTML (CMS mi odboural komentare sekci, ale to bude)
3. validni CSS
4. stranky zabudovana v CMS (s FCK editorem)
5. prehledne menu
6. viditelny odkaz kontakt
7. napovedu k funkci ankety
8. stranku s tipy k hodnoceni
9. anketa - labely s for pro editaci i pres label
10. anketa - omezeni hlasovani podle IP / den (zatim nikde neni popsano)
11. statistiky vsech hlasu
12. serazovani ve statistikach
(zatim schazi vyhledavani)
13. vzhled, ktery se nerozpada pri kolisani pisma nebo sirsi tabulce
14. citelne pismo barvy, font, velikost

Samozrejme, zde je kritika, takze dalsi vytky?
Timy
Profil
peta
Proč píšeš v HTML a používáš návěstí /> známé z XML? (aneb doplň určení jmenného prostoru)
V Opeře je celý web křivě a vytéká ven
peta
Profil
Timy
Wau, opera je z toho uplne mimo :) Pred tim to bylo v klidu, ale delal jsem nejake zasahy do desingu. To spravim, dik.
Chamurappi
Profil
Reaguji na petu:
nektere veci se chovaji uplne stejne jako v IE a jine jako ve FF
Ano, chovají. To však neznamená, že Opera používá jejich jádra a že se chová jako kombinace obou. Výčet jejích schopností je nakonec podobně unikátní jako u Exploreru a Mozilly. Z podobností nejde vyvodit žádné pravidlo.

Verejne dostupna dokumentace k temto produktum byt musi. Jinak je nesmi firma pouzivat v evropske unii.
To je mi novinka. V tom případě Opera dokumentaci zveřejňovat nemusí, neboť sídlí v Norsku.

Verim, ze me poznatky z testovani opery jsou pravdive a za pravdu se budu bit
Nejsi sám, kdo by tě chtěl za tuhle „pravdu“ bít.

Na dokumentaci k Opeře se dostaneš snadno:
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub6
Nebo http://www.google.com a zadej do vyhledávacího políčka „opera documentation“. Tos mohl rovnou napsat, že doposud neumíš užívat vyhledávače.

Vidim, ze jsme se nepochopili nebo nechapes pojem dokumentace
Oficiální dokumentace není úplná. Nedostatečnost dokumentace je důkaz o tvé pravdě?
Proč v Opeře nefungují CSS filtry? Proč nezná -moz- CSS vlastnosti? Proč podporuje <abbr>? Proč umí <basefont>?

Cili Opera BGSOUND jakoze nepodporuje a prehrava? To znamena jedine.
To znamená, že máš v rodokmenu hrocha. Není jiný způsob, jak získat hroší kůži, než být částečně hrochem.

Wau, opera je z toho uplne mimo :)
Nelíbí se jí centrování <html> elementu s display: table.


Reaguji na Timyho:
Proč píšeš v HTML a používáš návěstí /> známé z XML? (aneb doplň určení jmenného prostoru)
Až to konečně doplní, můžeš tu otázku zopakovat a přidat k ní druhou: proč píše v HTML určení jmenného prostoru :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na BB a Railbota:
Přibrzděte, prosím. Zabíháte příliš do osobní roviny, což není fér.
Posmívání se není jen neslušné, ale i škodlivé pro další vývoj. Petovi fatálně chybí sebereflexe a tím, že mu s dětinským úsměvem doporučíte plastického chirurga či ústavní léčbu, jeho přístup nezlepšíte. Naopak -- hodí i ty relevantní připomínky do stejného pytle s blbými pošklebky, onálepkuje jej „odpad“ a zapomene.

že takovým lidem stoupne pak do hlavy mateční myšlenka o své vlastní genialitě a snaží se okolí všemožnými formami přesvědčit o svých jasných pravdách
A proto by se mělo okolí chovat tak, aby peta pochopil, že mu je (přinejmenším) rovno. Nikoliv tak, aby si samo upevnilo nadřazenou pozici.

Ty, prosimtě... a v čem si to šel na promoce???
Vypadá to na šedé kalhoty a dvojbarevné tričko s obrázkem a minimálně jedním dlouhým rukávem. Jestli si chceš od něj ten oděv půjčit, kontaktuj ho e-mailem, zde to neřešte.
peta
Profil
Chamurappi
Ano, na tu table jsem vcera prisel taky. Opet to dokazuje, proc si myslim, ze opera neni dobry prohlizec.
Snazim se to resit jinym zpusobem, zle zatim se mi nedari ziskat odsazeni zprava a zabraznit pretekani tabulky (to vse to table resilo). S tim table to bylo v poho ve FF

BB
Na fotce jsem ja, promoce mela brachova slecna.

Chamurappi
Ja myslim, ze ta sebereflexe tu chybi vice lidem, co posi do kritiky OT.

Na ostatni hloupe a OT nereaguji.
peta
Profil
Chamurappi
problem s paddingem zprava jsem vyresil (nemam to na webce), ale bylo nutne nastavit min-width pro BODY, protoze bez sirky to ignoruje.
k
Profil *
peta
Je to OT ale musim reagovat..
Jakym zpusobem si testoval jadro Opery(navic zkompilovane)?

Takze podle tveho uvazovani kdyz se nejaky soft chova podobne jako jiny a neni k nemu dostatecna dokumentace, tak vyuziva jeho jadro?

Obavam se, ze bez win pulka veci nepujde
Samozrejme ze bez win by nesel soft na win.

Jak si predstavujes ze asi vyresili aby Opera behala pod jinymi OS? Jadro Trident bys treba na Debianu tezko rozbehal.


<!--http://kristalova.lupa.cz/vysledky/-->


Co znamena tohle?? Zajimalo by mne z jakeho duvodu(tusim) mas toto ve zdrojaku? Potrebujes se snad prizivovat na serveru Lupa.cz??
peta
Profil
Hotovo, problem Opera a problem pretekani opraven. Paradoxne pres tablelayout :)
peta
Profil
k
To je poznamka, kterou jsem si nekde nechal, pro ziskani nejakeho prehledu hodnoceni. Bohuzel jsem to tam nenasel, podle ceho a jak hodnoti.
Ty si nikde nenechavas poznamky, kdyz ti nekdo doporuci nejakou adresu? Zrovna jsem to dal do sablony a pak na to zapomnel... Uz brzy rano jsem to z ni dal pryc, jen na webu to zustalo.

Opet OT a Presto. Bavime se o me strance, nezajem. Zaloz na to zvlast tema a napis.
peta
Profil
mimochodem, nejaky pip z IP 213.194.198.36 (gwovpl-1-36-802.cz) mi tam spamuje do ankety, stranka http://www.802.cz/ . Na jeho miste bych se radeji neozyval, protoze to pretekani na jeho strance a dalsi nedostatky...
k
Profil *
peta
Vzdyt to na te adrese mas napsane. Od 13. do 21. zari byla nominace subjektu. subjekty se nijak nehodnotili, proste uzivatele zaslali sve navrhy pro kazdou kategorii. Pak se secetl pocet nominaci pro jednotlive subjekty a 5 nejlepsich v kazde kategorii bylo zarazeno do hlasovaci faze.

Pote od 1.10 do 31.10. probihala hlasovaci faze kde pro vyse uvedene subjekty hlasovalo(krome kategorii projekt roku a anticena kterou vybrala odborna porota - http://kristalova.lupa.cz/odborna-porota/)

Ja osobne si nepisu poznamky tohoto typu do zdrojaku.
habendorf
Profil
BB, Railbot

Hele chlapi, každý si samozřejmě můžeme myslet (a taky že myslíme) svý, ale tohle jsou podpásovky.
Rossi
Profil *
BB: ackoliv jsem se doposud dobre bavil procitanim tehle diskuse, tak si myslim, ze tohle nebylo nutne..
Martin Kuželka
Profil
Omlouvám se, musel jsem diskuzi lehce promazat . Proto se některým z vás můžou některé reakce (nebo jejich části) zdát nesmyslné. Klasické OT příspěvky, které se tu řeší, bych přešel, ale ty vaše osobní útoky opravdu ne.

BB&Railbot: příště si, prosím, rozmyslete, co sem píšete. Díky.
nejaky pip
Profil *
Snad si můžu pořádně otestovat anketu, podle toho, jak stránky vypadají, ještě neběží naostro.

Neprohlašuj stránky mého poskytovatele připojení k internetu za mé. A i kdyby to byly mé stránky, tak ty tady v hodnocení nejsou. Ale pokud někdo nepozná stránky ISP od stránky BFU, tak se nedivím, že si plete jádra prohlížečů.

Ale stejně jsou v Opera Software ASA borci, v jádře zatím nikdo nenašel nějakou bezpečnostní chybu stejnou, jaké jsou v IE, nebo Gecku, aby se neprofláklo, že Presto je kombinací obou, všechny odhalili a nahradili je vlastními chybami.
BB
Profil *
OK, omlouvám se. Jenom nerad chodím kolem horké kaše. A holt jsem jeden z těch, kteří se s bludy těžko smiřují.
BB
Profil *
Martin Kuželka: No vítejme v demokracii, nicméně žádný osobní útok jsem zde nezaregistroval a jediné co bylo mimo, byl dotaz na promoce, na což peta odpověděl. Tudíž zcela neškodná záležitost.

Chamurappi: No to by mne opravdu zajímalo, kdo a na jakém místě se tady někomu posmíval. Možná je třeba některá složitější slova číst pomaleji, nakreslit si diagram rozboru věty a poté je jakási šance, že její smysl bude pochopen limitně shodně s autorem teze. Ke zbytku reakce se asi nemá smysl vyjadřovat, neboť mne napadají samé vtipnosti, kteréž by byly dle zdejších návyků off. Prosím Vás, uvědomme si, že práce vycházející od dospělého, vysokoškolsky vzdělaného člověka, by měla vypadat trošku jinak. Proto si stojím za svým hodnocením stránek, které zde již vlivem cenzury není.

Dále se odprošťuji od jakékoliv myšlenky méněcennosti ostatních jedinců. A pokud toto Chamurappi napsal, zřejmě se s tímto problémem potýká on. Bohužel se mi ani nepodařilo najít místo v textu, které by toto mylné mínění mohlo navodit.
24k_nezaujaty
Profil *
Vysmival se tady napriklad velezkuseny webovy koder, elegan a krasavec v jednom -> Railbot. Vysmival se necemu co vubec nesouviselo s threadem ( a to fyzicky vzhled uzivatele Pety).

Bylo tady toho vic, nastesti je to promazano.
24k_nezaujaty
Profil *
* a to -> hodnotil
BB
Profil *
24k_nezaujaty: Jó tak to nevím, to bylo smazáno dřív, než jsem to přečetl:) Nicméně tato aktivita byla spojována i s mou přezdívkou.
Railbot
Profil
24k_nezaujaty
Vysmival se tady napriklad velezkuseny webovy koder, elegan a krasavec v jednom -> Railbot
Nějaká zlá pomluva, o ničem nevim a všechno zapřu :o)
habendorf
Profil
BB
Prosím Vás, uvědomme si, že práce vycházející od dospělého, vysokoškolsky vzdělaného člověka, by měla vypadat trošku jinak.
Kdybys četl co ti peta odpovídá, tak bys věděl, že to s onou promocí je trochu jinak :o)

Proto si stojím za svým hodnocením stránek
To je samozřejmě v pořádku.
meloun
Profil *
habendorf ja myslim ze peta se honosi titulem bc. takze ma BB pravdu.
Railbot
Profil
BB
Prosím Vás, uvědomme si, že práce vycházející od dospělého, vysokoškolsky vzdělaného člověka, by měla vypadat trošku jinak.
Ani né. Nebo snad ještě někde přetrvává názor, že VŠ mají jen chytří, rozumní, soudní a kreativní lidé s patentem na rozum? (ten už mám já). Práce a názory takového člověka můžou být stejně tak blbé jako tady máme možnost pozorovat. Zatracené OT...
BB
Profil *
habendorf: No tak trochu jste mi nahrál, neboť jste adeptem na kreslení diagramů a chápání vět. Kde jste nabyl dojmu, že fotka týkající se promocí přítelkyně jeho bratra, má něco společného s petaovým vzděláním??? Respektive z čeho usuzujete, že já spojuji onu fotku s jeho vzděláním? No nic, věnujme se příjemnějším věcem jako je svět informatiky, že ano?:)

Railbot: No snad se s tím vzděláním blýská na lepší časy, alespoň v určitých institucích:) Takže ne, nepřetrvává, ale u nové generace se buduje:) Alespoň co se VŠB TU Ostrava FEI týče:)
peta
Profil
Znovu zadam, aby si dotycni uvedomili tema tohoto vlakna. Jestli chcete neco rozebitat se mnou je na to forum Nezařaditelné dotazy. zalozte tam tema a dejte sem odkaz.

Osobne, byt moderator, tak smazu vse, kde se nebavime o www strance. cili nakonec i tento prispevek.
peta
Profil
Jo, k tomu google SEO bych lidem bludy rekl asi tolik:
www.google.com : google seo VYHLEDAT
http://www.vaughns-1-pagers.com/internet/google-ranking-factors.htm
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0