Autor Zpráva
Ok3y
Profil *
Kritika www.fyzioterapie3r.cz
smajli
Profil
Mě se to líbí, akorát zde asi padnou názory na klikací logo v hlavičce, je to takový standart. Možná bych doporučil nepoužívat ve více slovních odkazech a názvech stránek jako jsou smluvní_pojišťovny.htm k oddělování slov " _" ale "- " některé vyhledávače to berou jako jedno slovo a tím se ochuzujete o zákazníky, kteří by k Vám přicházeli přes vyhledávače.
Ok3y
Profil *
smajli: s tim naprosto souhlasim bohuzel s temi pomlckami u slov jsem se docetl po uvedeni webu na stranky a kdyby nebyl ve vyhledavacich na prvnich mistech tak bych se to rozhodl jeste upravit. Prozatim to tak necham byt.
Miloš
Profil
Graficky pěkné, uživatelsky přehledné, avšak:

Hrubým prohřeškem proti použitelnosti jsou podtržené texty, které nejsou odkazem, stejně jako nepodtržené odkazy (vyjma menu, tlačítka a podobně).
— jak smajli napsal, výtky na neklikací logo padnou. Bum.
— Bez obrázků nevím, kde jsem – pod logem by měl být text.

Nevím čím to je, ale Opera (9.02 WinXP SP2) mi stránku Naše služby nabízí ke stažení a pokud dám otevřít prohlížečem, zobrazí se mi zdroják. Když ale soubor uložím, Opera ho načte bez problémů. Neposílá server nějaký jiný mime?
Miloš
Profil
Zkusil jsem ten odkaz odtud, z fóra, a vše je OK. Pro jistotu ještě pokus z fyzioterapie3r – a ejhle, vše OK.

Ještě jedna chyba – fotogalerie – zbytečně velké náhledy (2× 39KB) – stačilo by vyhodit z nich EXIFy.
Ok3y
Profil *
Miloš: s tím logem budu muset asi něco udělat. Co se ty jedný stránky týče nevím v čem by mohl být problém. Mě to občas dělá, že se mi stránky načtou ve FF bez stylu a někdy se zobrazí zdroják. Nevím jestli to je chybou připojení nebo je to způsobeno něčím na stránkách. Je mi to záhadou. Podtržený text myslíš jen ty otvírací hodiny? To jsou jediny text s podtržením
Ok3y
Profil *
Miloš: asi úplně diletnaský dotaz ale jak se vyhzují EXIFy? ;)
Ok3y
Profil *
Miloš: jsem blb už vím :)
Miloš
Profil
Gimp – uložit jako – něco.jpg (přepsat obrázek) – Pokročilá nastavení; odznačit položky „Uložit data exif“ a „Ulo6it miniaturu“
Zoner Photo Studio (já mám verzi 8) – menu Informace – Operace s informacemi – Odstranit informace (ale už pak ne Odstranit náhled z EXIF).

A asi další programy (viz strejda Gůgl)
Miloš
Profil
Koukám, že jsem přišel s křížkem po svatbě ;-)
Miloš
Profil
Ok3y
Podtržený text myslíš jen ty otvírací hodiny? To jsou jediny text s podtržením
Což bohatě stačí, když jsou odkazy taky zelené (byť světlejší, ale zanedbatelně) a nepodtržené; viz Pravidla tvorby přístupného webu.
Okey
Profil *
ok az bude time tak se to poupravi :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0